Gesty, które leczą

Okładka książki Gesty, które leczą
Régine Zekri-Hurstel Wydawnictwo: Klub dla Ciebie ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
Ces gestes simples qui quérissent
Klub dla Ciebie
2006-01-01
2006-01-01
83-7404-468-3
Elżbieta Derelkowska
sen lekarstwo uzdrowienie

więcej Więcej

Niestety nie byłam w stanie przeczytać książki w całości.Nie chce przez to powiedzieć,że jest mało interesująca.Autorka uważa,że większość gestów,które wykonujemy,to co robimy,jak śpimy,co jemy,a nawet czy palimy papierosy ma związek z naszym życiem płodowym.Nie będę się spierać czy jest to prawda,czy nie bo nie mam na ten temat wiedzy,być może tak jest.Mnie ta książka po...

Jeśli ktoś szuka poradnika jakie gesty stosować np. przy bólu głowy, nie ma co sięgać po tą książkę, jednak jeśli kogoś interesuje np. dlaczego zakłada czerwony szalik, albo dlaczego trzyma komórkę w prawej ręce, albo dlaczego zrobiło sobie dziecko tatuaż - warto ją przeczytać.

• Psychologiczne/parapsychologiczne
  • Nie polecam
  • Zdrowie, medycyna
  • Koniecznie przeczytać
  • Zagraniczne

Dodaj cytat z książki Gesty, które leczą