Droga do slawy

978-83-237-2751-4
Krzysztof Uliszewski
miley cyrus autobiografia

Przeczytana w oryginale.
Dużo lepsza niż inne książki o Miley Cyrus. Wiadomo, że trudno domagać się fenomenalnej lektury, ale jak na książkę napisaną przez nastolatkę to jest naprawdę przyjemna.

Przeczytana w oryginale.

Nie przepadam za wokalistką w młodszym wieku z braku czegoś do przeczytania pod czas choroby pożyczyłam od kuzynki, jednak nie jest to coś co odmieniło moje życie lub w jakiś sposób na mnie wpłynęło.

Trudno oceniać biografię... Ale czytało się przyjemnie.

Trudno oceniać biografię... Ale czytało się przyjemnie.

Czytałam ją w podstawówce. Teraz wiem że to ściema na potrzebę Disneya

Czytałam ją w podstawówce. Teraz wiem że to ściema na potrzebę Disneya

Kiedy dostałam tę książkę w prezencie "pod choinkę" bardzo się ucieszyłam. Byłam wierną fanką Miley Cyrus i w przeciągu jednego dnia zapoznałam się z jej autobiografią. Książkę czytało się lekko i szybko, a zawarte w niej liczne zdjęcia nadal przypominają jaka była dawna Miley.

Kiedy parę lat temu Miley wydawała tę książkę, strasznie szalałam za wytworami Disney'a, więc to była obowiązkowa pozycja na mojej półce. Parę lat minęło, a ta książka dalej tam gości, więc moim zwyczajem postanowiłam przeczytać ją raz jeszcze.
Może rzeczywiście nie robi takiego wrażenia jak od razu po zakupie, jednak dalej ją lubię. Nawet jeżeli uważana jest za czystą komercję i sposób wyżalenia się swoim fanom, dalej można znaleźć tam coś wartościowego - na przykład cytaty, które są ładne jak i prawdziwe.
Szału nie ma, ale totalnego kiczu też nie. :)

Zakupiłam tą książkę w czasach gdy moim światem rządziły programy i filmy Disneya typu:Hannah Montana,High School Musical, Camp Rock. W tym momencie aż wstyd wspominać te czasy. Wczoraj przez przypadek włączyłam jedną z piosenek śpiewanych przez Ashley Tisdale, która grała Sharpey i stwierdziłam: jak coś takiego mogło mi się podobać, przecież to w ogóle nie ma sensu. Tak właśnie jest z tą książką. Był to moment chwilowej,dziecinnej fascynacji, którą każdy z nas musi przejść, jednak z czasem wyrasta się z tego i tak jest ze mną. Co do samej biografii, jest to lekka lektura na nudne dni, gdy twoja półka z książkami świeci pustkami.Nie zawiera ona żadnych większych wartości , a momenty w, których Miley pisała o przeglądaniu Bibilii i o szukaniu w niej natchnienia, w obliczu tego jak ona teraz wygląda i co sobą reprezentuje stanowią jeden wielki paradoks.

Książka czytana dawno, kiedy jeszcze byłam fanką Miley. Wtedy bardzo mi się podoba, więc wystawiam taką ocenę :)

Dawno czytałam tę książkę. Poszłam z moją sąsiadką do szpitala i czytałam ją chorym dzieciom, które uwielbiają Miley Cyrus. Powyższa ocena jest oceną tych dzieci, które zechciały jej wysłuchać i moją, którą oparłam na ich radości.

Książkę kupiłam gdy byłam w czasie uwielbiania Miley ;) uznałam, że koniecznie muszę mieć te książkę. Książka mi się podobała, jest fajnie napisana. Polecam fanom Miley

• Biografie
  • 2011 (do czerwca) + wcześniej