Zagubione

literatura dziecięca
Magdalena Moltzan-Małkowska
powieść amerykańska powieść młodzieżowa

Fajna lekka książka

Anna trafia na trzy miesiące do karnego obozu dla dziewcząt z problemami. Pierwszego dnia po jej przybyciu, jest wycieczka. Niestety, ktoś zabija jej przewodnika, konsultanta Adlera i wszystkie dziewczęta się rozbiegają. Czy uda im się przeżyć?
Książka ciekawa, zdecydowanie polecam.

To jest najlepsza książka jaką kiedykolwiek w życiu czytałam , pozwoliłam sobie nawet opisać ją na egzaminie gimnazjalnym , jest idealna .

Książka ku mojemu zdziwieniu bardzo mi się spodobała. Bardzo dobra fabuła, dzięki której szybko się czyta. Według mnie każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Na pewno kiedyś do niej powrócę. Polecam.

książkę przeczytałam dawno temu, ale mimo wszystko dalej ją dobrze pamiętam i chętnie sięgnę po nią jeszcze raz. zrobiła na mnie wtedy ogromne wrażenie

2098

Moja ulubiona książka od teraz

Czytałam ją 2 razy. Dość dawno, ale pamiętam ją doskonale.Szczerze polecam.

pamiętam ją do dzisiaj. Trzyma w napięciu i jest poruszająca.

Zagubione, to opowieść o tym jak w sytuacjach zagrożenia objawia się instynkt przetrwania człowieka. Na podstawie książki można by było nakręcić dobry thriller.

Książka wciąga. I to bardzo czytałam ją szybko i łatwo. Polecam każdemu. Opowiada o wytrwaniu,zaufaniu i przyjaźni. Poucza także. Pokazuje jak można w jedną chwilę zburzyć swoje życie. Anna zostaje wysłana do obozu karnego,ponieważ zaszła w ciąże. Rodzice podejrzewają,że ze swoim chłopakiem. Jednak książka opisywana jest trochę z punktu dziewczyny. Dowiadujemy się prawdy....

Dyskusje

• Z biblioteki