Magiczne dziecko

Okładka książki Magiczne dziecko
Jonathan Wylie Wydawnictwo: Amber Cykl: Słudzy Arki (tom 3) Seria: Wielkie Serie Fantasy fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
1993-01-01
Jacek Kozerski
Słudzy Arki księga 3

więcej Więcej

Lekka, luźna fantastyka, spełniająca swą rolę "heroiczną", jednak nie rzucająca na kolana. Luźna opowiastka, do której można wrócić po czasie, choć jak reszta cyklu, nie do końca trzymająca się kupy... Przeciętna pisanina, w sam raz na chłodne, październikowe wieczory.

• Fantasy
  • Ruszyły w świat
  • Jonathan Wylie - posiadam
  • Przeczytane 2006
  • Posiadam-Onyx
  • Wylie

Dodaj cytat z książki Magiczne dziecko