Dzieje Imperium Romanum

historia starożytność Imperium Rzymskie
historia
83-01-11924-1
historia starożytność Imperium Rzymskie

Okładka książki Idy marcowe 2050 lat później Katarzyna Balbuza, Agata Dolacińska, Dorota Dutkiewicz, Andrzej Gillmeister, Maria Jaczynowska, Agata Aleksandra Kluczek, Jerzy Kolendo, Lucyna Kostuch, Henryk Kowalski, Krzysztof Królczyk, Paweł Madejski, Maciej Milczanowski, Leszek Mrozewicz, Maria Musielak, Lechosław Olszewski, Norbert Rogosz, Sebastian Ruciński, Paweł Sawiński, Jerzy Strzelczyk, Bronisław Szubelak, Przemysław Wojciechowski, Adam Łukaszewicz
7,3
Idy marcowe 20... Katarzyna Balbuza, ...
Okładka książki Starożytny Rzym Maria Jaczynowska, Marcin Pawlak
7,0
Starożytny Rzym Maria Jaczynowska, ...
Okładka książki Historia starożytna Maria Jaczynowska, Danuta Musiał, Marek Stępień
6,6
Historia staro... Maria Jaczynowska, ...