Walce wolne, walce szybkie

Okładka książki Nowe Książki nr 1 / 2021 Jan Gondowicz, Adam Poprawa, Redakcja miesięcznika Nowe Książki, Piotr Wierzbicki
Nowe Książki n... Jan Gondowicz, Adam...
Okładka książki Teksty Drugie 5/2021 Historie potencjalne Katarzyna Chmielewska, Aleksandra Chomiuk, Katarzyna Czeczot, Agnieszka Dauksza, Sabina Giergiel, Mirosław Gołuński, Bogusław Grodzki, Anna Kałuża, Robert Kusek, Joanna Lisek, Adam Poprawa, Michał Pospiszyl, Kinga Siewior, Aleksandra Szczepan, Wojciech Szymański, Agata Zborowska, praca zbiorowa
Teksty Drugie ... Katarzyna Chmielews...
Okładka książki Nowe Książki nr 12 / 2020 Grażyna Bastek, Jan Gondowicz, Adam Poprawa, Redakcja miesięcznika Nowe Książki
Nowe Książki n... Grażyna Bastek, Jan...

Śmieszna książka, hehe, taka do pośmiania się na polonistyce, a najlepiej na drugim stopniu, hehe, taka, pozwolicie Państwo, dla polonistycznych inteligentów, co to cenią sobie (tylko) dobrą literaturę i wykwintne gry językowe :-)

Podsłuchaliście kiedyś cudzą rozmowę, tak przypadkiem w autobusie, w kolejce? Sami mieliście udział w cudacznym dialogu? Wyłapujecie językowe lapsuski codziennych gazet i mniej codziennych książek?

Zapraszam tutaj, macie jeszcze wiele do Poprawy.

Zapraszam tutaj, macie jeszcze wiele do Poprawy.

• Fabuła
  • Stuff na studia
  • 2016
  • IFP UWr
  • Nagroda Literacka Nike 2010
  • Nike 2010

Dodaj cytat z książki Walce wolne, walce szybkie