Tajemnica kawiarni

Helena WillisMartin Widmark Cykl: Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai (tom 4) literatura dziecięca 78 str.
Cafémysteriet

Zakamarki
literatura dziecięca
zagadki detektywi

Porównaj ceny i

Okładka książki Brązowa księga. Detektywistyczne łamigłówki Lassego i Mai Martin Widmark, Helena Willis
8,5
Brązowa księga... Martin Widmark, Hel...
Okładka książki Tajemnica złota Martin Widmark, Helena Willis
7,9
Tajemnica złota Martin Widmark, Hel...
Okładka książki Tajemnica kina Martin Widmark, Helena Willis
7,8
Tajemnica kina Martin Widmark, Hel...
Okładka książki Tajemnica szkoły Martin Widmark, Helena Willis
7,8
Tajemnica szkoły Martin Widmark, Hel...
Okładka książki Tajemnica gazety Martin Widmark, Helena Willis
7,8
Tajemnica gazety Martin Widmark, Hel...

10/10

zabawna i bardzoooo fajna

Maja i Lasse, czyli główni bohaterowie cyklu książeczek chodzą do jednej klasy w miasteczku Valleby w Szwecji. Dzieciaki uwielbiają rozwiązywać zagadki jakie stawia na ich drodze życie, prowadzą nawet małe biuro detektywistyczne.

Lasse i Maja rozkręcają się w swojej pracy, by uczynić ją bardziej perfekcyjną kupili do biura cyfrowy aparat. Bardzo szybko mają okazję...

Przezabawne i wciągające kryminały dla dzieci. Fajne do nauki czytania. Każde dziecko zachęcą do czytania. ;)

Ta książka jest super przeczytałam ją w kilka godzin polecam.
Nie pamiętam dokładnie kiedy ją przeczytałam

Tak jak reszta książek z tej serii jest świetna na rozpoczęcie czytelnictwa. Zwłaszcza ta, ponieważ do wątku z tej części wracamy do innych. No bo nie trzeba czytać tych książek po kolei :-P

Ulubiona seria mojej 7 latki. Polecam gorąco.

Dobra. Wersja dla dorosłych miałaby 400 stron. Z tą "włoską czekoladką" to przesada!!! i nie dla dzieci!!!

świetna propozycja dla ciekawskich brzdąców - tak tak, brzdąców! mój 5 latek zakochał się w tych książkach i przerabiamy wszystkie które znajdziemy w bibliotece :)

Rewelacyjna, jak wszystkie z serii. Przyłapałam młodszą siostrę na czytaniu jej póznym wieczorem z latarką pod kołdrą - to o czymś świadczy!
Swoją drogą, nie trzeba być detektywem talentu Lassego i Mai, by odgadnąć narodowość autorów. :) Pomijając imiona, nazwy i obecne elementy szwedzkiej kultury, któż inny mógłby wpaść na pomysł pisania dla dzieciaków kryminałów. :) No i...

Dyskusje

• Z biblioteki
  • 2014
  • Dla dzieci
  • 2012
  • Chcę w prezencie

Dodaj cytat z książki Tajemnica kawiarni