Zakazany świat

2007-01-01
978-83-10-11382-5
Anna Wziątek
zakazany Świat

Mając wreszcie czas, sięgnęłam po książkę dla dzieci, ale tych powyżej 10 roku życia 😉 a mam więcej niż 10 lat. I przy czytaniu jej chwilami byłam zbyt dorosła (czepiałam się np. umiejętności 6 i 12 letnich dziewczynek xD) mimo to książka bardzo mi się podobała. Żywa i oryginalna fabuła połączona ze sporą dawką wiedzy. Ciekawe postacie i wielka przygoda 😄 dziekuję koleżance za podzielenie się swoją lekturą dzieciństwa 🙂

Bardzo wciągająca książka. Do dzisiaj pamiętam jak czytałam ją po nocach z latarką w ręku i nie mogłam się od niej oderwać. Jedna z moich ulubionych książek.
Polecam!

Polecam!

Zabawna książka, pokazująca, że "wady" można trafnie zastąpić zaletami, nie przejmować się swoimi słabościami, tylko sobie z nimi radzić. Przy okazji można w niej poznać kilka ciekawych budowli, zabytków i dowiedzieć się co nieco o ich historii.

Nie umiem opisać słowami jak mi się ta książka podoba , nie wiem dlaczego ale wszystkie książki od Isabel Abedi bardzo mi się podobają :) !

Tak właśnie, jest rewelacyjna!
Po raz drugi ją czytałam-właśnie dziś.

Tak właśnie, jest rewelacyjna!
Po raz drugi ją czytałam-właśnie dziś.

Książka rewelacyjna! Po prostu trudno się od niej "wyrwać". Sam pomysł na taką fabułę jest ciekawy.
Książka godna polecenia. Przy okazji można się dowiedzieć co nieco o największych światowych budowlach. ;)

Oryginalna, niesamowita.

Od razu się wciągnełam

• 2011
  • (52 książki) 2011
  • Dzieciństwo

Dodaj cytat z książki Zakazany świat