W mocy ducha

Okładka książki W mocy ducha
Richelle Mead Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Akademia wampirów (tom 5) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Akademia wampirów (tom 5)
Spirit Bound
2010-01-01
9788310119506
Monika Gajdzińska
fantasy paranormal romance wampiry

Bohaterowie, których się po prostu lubi i ciekawa akcja. Książka, którą się pochłania. Tym razem Rose, wraz z przyjaciółmi, spróbuje dokonać niemożliwego. Naprawdę warto przeczytać. Polecam.

Dalej twierdzę, że mi się podoba. Co prawda denerwuje mnie to, że wykorzystuje tego Adriana ale i też po części rozumiem. Dalej jednak kibicuje D. 🤣
Polecam! :)

Polecam! :)

9 gwiazdek za całokształt serii :) naprawdę super książki. Co do tej konkretnej części, super intryga, genialne zakończenie no i po prostu przez te tomy się płynie.. Aż żal było rozstawać się z tymi bohaterami.

Trójkąt miłosny - brzmi okropnie, prawda? A jeśli powiem, że kibicuje się obu stronom walczącym? Kibicuje się. Obu. Nie irytuje, nie denerwuje. Czuje się ból, że jedna ze stron zostanie sama.
A to wszystko okraszone wielką dawką akcji.
Kocham.

A to wszystko okraszone wielką dawką akcji.
Kocham.

Ten tom dał mi trochę palpitacji serca

Ten tom dał mi trochę palpitacji serca

Rose wraca do Akademii i rusza dalej ze swoim życiem. W dalszym ciągu walczy o spokój duszy ukochanego, tym razem jednak w planuje to zrobić inaczej.
Rose ma jedną cechę, która jest zarówno wadą, jak i zaletą - nie wie, kiedy odpuścić i walczy do końca. Nie podoba się to Dymitrowi, który nie chce mieć z nią nic wspólnego.
Jest to już piąty tom i dalej autorka trzyma w miarę równowagę między światem magii, a przyziemnymi wydarzeniami. W dalszym ciągu mamy tu długie opisy, które streszczają wszystkie poprzednie tomy.

Jest to już piąty tom i dalej autorka trzyma w...

Najbardziej wyciskająca część serii 😭😭 boooosz ile tu było wylanych łez. Rose, niech moc bedzie z Tobą! A Ty Dimi... Zawiodłeś mnie

Wreszcie wróciłam do AW.
Ta część nieco się dłuży. Najciekawsze wydarzenia mają miejsce dopiero gdzieś po połowie książki, a główna bohaterka naprawdę obrywa w tej części. Inne postaci, które wcześniej się lubiło, teraz irytują. Sprawy się komplikują, nic nie jest takie, jak powinno być, a wtedy… następuje koniec tomu. Od razu sięgnę do ostatniej części, by poznać losy bohaterów. Jest dużo do naprawienia…

Wreszcie wróciłam do AW.

My favourite series of books about vampires.

My favourite series of books about vampires.

Naprawdę świetna seria. Autorka robi wiele ścieżek i nigdy nie wydają się ważne, jednak zawsze są i mają swój skutek. Mimo że cała seria jest moim rereadem (mniejszy niż rok) to nadal mam wiele zaskoczeń. W tym tomie irytuje mnie trochę Dymitr. Wątek z Adrianem jest jednym z lepszych.
APELUJE DO WYDAWNICTW O WZNOWIENIE

APELUJE DO WYDAWNICTW O WZNOWIENIE