Czarownica z doliny

Okładka książki Czarownica z doliny Stephanie Laurens
Okładka książki Czarownica z doliny
Stephanie Laurens Wydawnictwo: BIS Cykl: Cynsterowie (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Cynsterowie (tom 3)
Scandal's Bride
BIS
2004-08-31
2004-01-01
Iwona Chamska
czarownica dolina stephanie laurens

Nie odbiega od innych romansów, to lekki przerywnik dla umysłu i dla innych książek.

Nie spodziewałam się tak dobrej książki. Miło mnie zaskoczyła i czytało się ją z ochotą.
Zdecydowanie polecam

Zdecydowanie polecam

Czarownica Catriona ma wizję że Richard Cynster będzie ojcem jej dzieci.

Czarownica Catriona ma wizję że Richard Cynster będzie ojcem jej dzieci.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Trzecia część cyklu o "Cynsterach" Tym razem przyszła "kolej" na Richarda "Skandala" oraz Catrionę "Czarownicę", bardzo przyjemnie się czytało. Polecam

Skromny dialog z uwagi na opisy igraszek nocnych ale niektóre riposty i myśli głównego bohatera - świetne!

Nie przeczytana.

Nie przeczytana.

Cóż, nie oczekuję zbyt wiele po tego typu literaturze, ale nawet w tej konwencji wypadałoby dodać jednak jakąś treść wypełniającą przerwy pomiędzy namiętnymi nocami...
Niestety kolejna książka tej autorki okazuje się po prostu miałka, nie ma tu nic, co mogłoby zaciekawić, całość opiera się na codziennych zdarzeniach wciśniętych pomiędzy seksualne opisy. Ani dialogów, ani pomysłu na wzbudzenie zainteresowania. Nuuuuda.

Trzeci z Klubu Cynsterów wpada w skomplikowaną sieć dalekiego krewnego, przez którą nie tylko poznaje swoja przyszłą żonę, ale i zapewnia mu miejsce na ziemi. Akcja przenosi nas w góry Szkocji, gdzie tytułowa czarodziejka i Skandal będą musieli spróbować się jakoś dogadać co do tego, kto tak naprawdę ma rządzić w tym małżeństwie... Świetna historia, z niezależną i samodzielną kobietą na głównym planie.

Pierwsza książka o rodzie Cynsterów.z którą miałam do czynienia.Pod lupę bierzemy Richarda Cynstera, który wraz z Catrioną (tytułową czarownicą) spotykają się na odczytaniu testamentu. Ostatnia wola wuja zadziwia wszystkich zgromadzonych na odczytaniu, a czy zostanie spełniona to już odsyłam do książki

Jak bardzo za romansami nie przepadam, tak już te romanse historyczne osadzone w dalekiej przeszłości wpisują się już bardziej w moje gusta.
Powieść przenosi nas do XIX wiecznej Szkocji. Catriona przez większość osób postrzegana jest jako czarownica co już budzi w nich respekt do jej osoby.
Kiedy pojawia się na odczytaniu testamentu swojego wuja Seamusa poznaje przystojnego Richarda Cynstera. Czy piękna Catriona ulegnie urokowi młodego mężczyzny?
No cóż Catriona jest bardzo dumna i szuka mężczyzny, którym mogła by rządzić nie odwrotnie. A Richard jest pewny siebie i stanowczy. Testament wszystkich spadkobierców wprawia w osłupienie. Główny zapis nakazuje ślub Catriony i Richarda w przeciwnym wypadku cała rodzina nie otrzyma nic ze spadku.
Powieść czyta się lekko i przyjemnie. Wszystko tu dzieje się jakby w zwolnionym tempie. Jest dużo opisów przemyśleń głównych bohaterów jak i pięknych miejsc.
Książka to aż 456 stron ale mimo wszystko czyta się ją dość szybko.
Jeżeli jesteście ciekawi czy Catriona ulegnie aroganckiemu Richardowi? Czy połączy ich związek małżeński? Tego już się dowiecie czytając książkę "Czarownica z doliny"

Kiedy pojawia się na odczytaniu testamentu swojego wuja Seamusa poznaje...

• Romans historyczny
  • Romans
  • Laurens Stephanie
  • Romanse historyczne
  • Romans Historyczny

Dodaj cytat z książki Czarownica z doliny