Szepczące źródła

Okładka książki Szepczące źródła Jayne Ann Krentz
Okładka książki Szepczące źródła
Jayne Ann Krentz Wydawnictwo: Amber Cykl: Szepczące źródła (tom 1) literatura piękna
Szepczące źródła (tom 1)
Light In Shadow
Amber
2003-06-23
2003-06-23
2003-01-01
Alicja Marcinkowska
szepczące źródła tajemnice zbrodnia detektyw

To druga książka tej autorki i coraz bardziej lubię jej literaturą. Trochę niebezpieczeństwa, adrenaliny i seksu jest bardzo przejmująca.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Cudna książka, bardzo wciągająca i interesująca. Główna bohaterka jest imponująca, ale wydaje się być nie co szalona. ;)

To jest to co lubię w książkach najbardziej- motyw kryminalny, fantastyczny i miłosny.Czyta się lekko i szybko.Nie będę za wiele się rozpisywać myślę że warto sięgnąć po tę książkę i samemu wyrobić opinię. Polecam.

Zoe Luce wzięta projektantka wnętrz, która zajmuje się i specjalizuje się w urządzaniu domów ludzi,którzy chcą zapomnieć o przeszłości.Jednak ona sama wie najlepiej nie wszystko da się ukryć pod warstwą grubej farby, by nie ujrzało światła dziennego. Niektóre tajemnice nieoczekiwanie, bardzo wychodzą na jaw, mogą być niebezpieczne-jak ponura zbrodnia, na której trafia trop Zoe i to przypadkowo.Zaczyna się panicznie bać,że Ethan, który tak bardzo działa na jej zmysły, ja żaden inny już mężczyzna odkryje coś więcej.Zoe i Ethan nie pałają do siebie takim spęcjalnym uczuciem natomiast za sobą nie przepadają. Ethan może naprawdę poznać prawdę całkowitą o niej samej, a również o jej przeszłości.Zoe ma też wyjątkowy dar, a przez go ujawnienie trafia do szpitala psychiatrycznego,ale z pomocą udaje się jej uciec.

Polubiłam Zoe główną bohaterkę tego romansu, a Ethana raczej mniej nie spodobał się mi jako bohater wręcz odpychający, irytujący był.
Jayne Ann Krentz autorkę to odkryłam po raz pierwszy i jestem zachwycona jej książką zdecydowanie wywarła na mnie ogromne, pozytywne wrażenie. Sama fabuła świetna, romans zawiera wątek kryminalny, fantastyczny i miłosny..szybkie zwroty akcji ogólnie fajna,przyjemna i rewelacyjna książka, która wciąga niesamowicie po prostu szybko.
Z wielką przyjemnością sięgnę po kolejne jej książki, które będę chciała przeczytać.

uwielbiam twórczość tej autorki!!!! Jej książki czytam z zapartym tchem. Z tą historią również było tak samo. Polecam

Książka zawiera motyw kryminalny, fantastyczny i miłosny. Zoe ma dar, a przez ujawnienie go trafia do szpitala psychiatrycznego, ale z pomocą udaje jej się uciec...

Bardzo ciekawa książka. Znajduję się w niej wątek kryminalny, miłosny i trochę humoru związanego z postacią Ethana. W tym przypadku idealnie sprawdza się powiedzenie : "Kto się czubi ten się lubi", gdyż poznając się Zoe i Ethana nie pałają do siebie specjalnym uczuciem, wręcz nie przepadają za sobą. Ja zdecydowanie polecam! jest w tej powieści wiele napięcia i nieoczekiwanych zwrotów akcji, szczególnie na końcu, co sprawia, że czyta się ją jednym tchem.

Lekkie,przyjemne i nie nudne. I to jest najlepsze w tej książce.

Lekkie,przyjemne i nie nudne. I to jest najlepsze w tej książce.

Na prawdę bardzo udana książka. Niesamowicie wciągająca.

Na prawdę bardzo udana książka. Niesamowicie wciągająca.

Bardzo dobra powieść, zaskakujace zakończenie. Polecam:-)

Bardzo dobra powieść, zaskakujace zakończenie. Polecam:-)

• Romans
  • 2016

Dodaj cytat z książki Szepczące źródła