Idealni partnerzy

2009-08-12
1994-01-01
978-83-241-3443-4
Maciej Pertyński
idealni partnerzy firma koncern machinacje

Bardzo dobry romans lubię czasami oderwać się od thrillera coś przyjemnego,lekkiego przeczytać.
Uwielbiam pisarkę fajnie pisze,a ta książka ciekawa, poruszająca.

Uwielbiam pisarkę fajnie pisze,a ta książka ciekawa, poruszająca.

naprawdę ciekawa. łatwo się czyta. polecam.

naprawdę ciekawa. łatwo się czyta. polecam.

Jayne Ann Krentz stworzyła bardzo fajną postać. Letty sprawia może wrażenie głupiutkiej i nieporadnej, ale wcale taka nie jest. Dręczą ją takie zwyczajne kobiece lęki i fobie, ale nie roztrząsa ich. Dziewczyna ma wystarczająco dużo siły, żeby zmienić swoje życie diametralnie. Zostawia narzeczonego, pracę i rodzinne miasto, żeby zacząć od nowa. Choć nikt nie wierzy, że bibliotekarka z Indiany da sobie radę z prowadzeniem dużej firmy w Seattle, ona udowadnia na co ją stać. Z pewnością rozległa wiedza, którą zdobyła ze względu na swój poprzedni zawód okazała się wielkim atutem. Letty ma świeże spojrzenie i jest bardzo zaangażowana. Autorka wcale nie podeszła idealistycznie do poczynań swojej bohaterki. Dziewczyna wciąż popełnia błędy i strzela gafy, ale jest otwarta i ma wystarczająco dużo pokory, żeby się uczyć.

Polecam :)

Polecam :)

Początek jakoś mnie nie wciągnął, ale jak zawsze Jayne Ann Krentz zaskoczyła końcem. "Idealni partnerzy" nie zaliczę do moich ulubionych książek tej autorki, ale czyta się ją lekko.
Letty Thornquista odziedziczyła po wujku firmę, której dyrektorem naczelnym jest Joel Blackstone. Letty wyprowadziła się z Indiany, rzuciła pracę i zerwała zaręczyny z Dixonem. Joel miał umowę z Charliem, że wykupi jego firmę, ale niestety przed zmianą testamentu niespodziewanie umarł.
Joel chce się zemścić na swoim byłym szefie i zniszczyć jego firmę Copeland Marine. Jednak Letty namawia go, żeby dał szansę firmie i pokazuje mu plan Escotta. Joel zgadza się i wyrzuca z pracy Victora Copelanda. Były szef jest bardzo agresywny i niszczy mieszkanie Joela, a nawet próbował spalić swoją firmę. Victor dzwoni do Joela i mówi mu, że zabije Letty. Blackstone jedzie z ojcem Letty do domku w górach, w którym przebywają córka Victora Diana, żona Morgana Stephanie i Letty. W trakcie jazdy Victor próbuje zepchnąć samochód Joela w przepaść, ale zamiast tego potyka się o barierkę i sam wpada do wąwozu.
Oczywiście Letty i Joel biorą ślub, a po dwóch miesiącach okazuje się, że dziewczyna jest w ciąży.

Dwoje ludzi roznych jak ogien i woda w zmyslowym pojedynku. Ksiazka wciaga od samego poczatku i nieraz bawi swoimi dialogami. Po raz kolejny milo bylo przeczytac ksiazke autorki ktora lubie i ktora potrafi fajnie pisac polecam.

Książka ,,lekka, łatwa i przyjemna".

Książka ,,lekka, łatwa i przyjemna".

Autorkę znam i lubię czytać.
Tym razem dostałem powieść lekko i szybką. Łatwo się ją czyta, bo jest naprawdę ciekawa.
Mamy tu walkę o przedsiębiorstwo,to tego dodany pikantny romans.
I to właściwie wszystko,taka lekka książka na jedno popołudnie.

Autorkę znam i lubię czytać.
Mamy tu walkę o przedsiębiorstwo,to tego dodany pikantny romans.
I to właściwie wszystko,taka lekka książka na jedno popołudnie.

Jak zapanować nad uczuciami, gdy wokół wszyscy których kochasz mogą zginąć.

Jak zapanować nad uczuciami, gdy wokół wszyscy których kochasz mogą zginąć.

Książka wciągająca, łatwa i przyjemna.Jak wszystkie pozycje tej autorki.
Akcja przewidywalna, ale i tak książka godna polecenia.

Książka wciągająca, łatwa i przyjemna.Jak wszystkie pozycje tej autorki.
Akcja przewidywalna, ale i tak książka godna polecenia.

• Romans
  • Amanda Quick
  • Jayne Ann Krentz

Dodaj cytat z książki Idealni partnerzy