Encyklopedia Wiedzy Zakazanej - Podróż Przez Świat Czarnej Magii

Okładka książki Encyklopedia Wiedzy Zakazanej - Podróż Przez Świat Czarnej Magii
Cassiel Wydawnictwo: Elipsa encyklopedie, słowniki
Jerzy Prokopiuk
magia wiedza zakazana

więcej Więcej

Ciekawa książka

Cóż można powiedzieć o ENCYKLOPEDII ;P wiedza zawarta w niej z pewnością zainteresuje osoby które są rządne wszelakiej informacji na temat "Czarnej, czy Białej Magii", choć rewelacji nie ma :P

• *Okultyzm, magia, ezoteryka itp.
  • Starożytność
  • Osobliwości/Okultyzm/Ezoteryka
  • Demonologia
  • Historia
  • Renesans
  • Thelema,Aleister Crowley,Magick

Dodaj cytat z książki Encyklopedia Wiedzy Zakazanej - Podróż Przez Świat Czarnej Magii