Wielki myk, czyli Eros i Psyche w Warszawie

Świat Książki
miłość życie
literatura piękna
miłość życie

Świetna książka o miłości, przyjaźni i zdobywaniu kobiety. Ale dająca też do myślenia co jest w życiu ważniejsze czy życie zgodnie ze swoimi wartościami czy szczęście i brak samotności? I czy warto rezygnować, czy można, czy powinno się i kiedy? Gorąco polecam

Odwieczna walka rozumu i serca Polecam!!!

Klasycznie zaczynająca się historia, dwoje ludzi, od lat samotnych, spotykają się przypadkiem i tak zaczyna się znajomość.

Janka, główna bohaterka, początkowo przypadła mi do gustu. Ale potem, gdy zaczęła własne szczęście przedkładać nad zasady swojej wiary, zwątpiłam. Dodatkowo nie zachowuje się jak 37letnia kobieta, jeszcze młoda i zdrowa. Mam siostrę w tym wieku i nie...

Nie przeczytałem do końca, ale po 60 stronach po prostu mam dość. Z racji tego, że nie przeczytałem do końca, to nie wystawię oceny.

Gorąco polecam te książkę. Niesamowicie wciąga. Nie mozna się od niej oderwać.

• Literatura polska
  • Przeczytane - 2012