Strefa światła. Walka o szczęście historia prawdziwa

Okładka książki Strefa światła. Walka o szczęście historia prawdziwa Wiktoria Zender
Okładka książki Strefa światła. Walka o szczęście historia prawdziwa
Wiktoria Zender Wydawnictwo: Nasza Księgarnia reportaż
reportaż
Nasza Księgarnia
2009-03-01
2009-03-01

Kontynuacja tragedii, która wydarzyła się w życiu młodej kobiety. W książce wg mnie najważniejsze jest to, ze bez wiary w Boga i zaufania nie dałaby sobie rady.

Poznałam dalsze losy Uli, której psychopata zniszczył twarz i złamał psychicznie. Nadal trudno mi uwierzyć, że to wszystko działo się naprawdę. Chylę czoło przed lekarzami, chirurgami plastycznymi, którzy przez kilka lat przywracali bohaterce wygląd i wiarę w siebie. To cudowne, że po tym koszmarze jaki spotkał Ulę, ułożyła sobie życie i spotkała człowieka, którego pokochała i który ja pokochał. Nie mniej jednak trudno mi zrozumieć wymiar sprawiedliwości. Zastanawiam się czy sprawiedliwość na pewno istnieje?

Rewelacyjna książka! Prawdziwie napisana, niezwykle poruszająca historia młodej dziewczyny brutalnie okaleczonej przez osobę, którą kochała. Książka daje do myślenia, w 100% warta przeczytania. I chociaż historia wstrząsająca, to druga strona tej opowieści pokazuje, że warto mieć nadzieję, że akceptacja samego siebie jest bardzo ważna a walka o zdrowie tego warta. Polecam!

Kontynuacja ,,Strefy cienia". Historia ukazująca ,,powrót'' okaleczonej kobiety do normalnego życia a przynajmniej próba powrotu...w końcu już nigdy nic nie będzie takie samo...psychika nigdy nie wyprze pewnych zdarzeń...

Dalszy ciąg książki " Strefa cienia". autorka przedstawia swoje odrodzenie po latach męki i ciężkich przeżyć u boku mężczyzny kata. Pokazuje, że w życiu nie są ważne tylko materialne sprawy, wygląd, posiadanie, ale miłość do drugiego człowieka, radość z dnia codziennego i docenianie każdej chwili, które nam dał Bóg.

Bardzo prawdziwa i poruszająca historia młodej dziewczyny Uli okaleczonej przez swojego kata Romana przeżyła piekło największe, koszmar w jego domu.
Dużo przeszła operacji ogólnie 80 razy była operowana, doświadczyła mnóstwo zła, cierpienia.
Próbowała walczyć ze swoją ułomnością, traumą pomału powracała do normalnego życia.
Zaczęła radzić sobie ze sobą, mając swoich rodziców dodawali jej otuchy, byli wsparciem, podporą dla swojej cierpiącej strasznie córki.
Biorąc do ręki tę książkę serce mnie bolało, łzy popłynęły również dlaczego to ją musiało spotkać.
Przecież jest miłą,sympatyczną dziewczyną i jeszcze młodą.
Okrutny los zgotował jej mężczyzna, którego tak bardzo kochała i ufała bezgranicznie, a on taką krzywdę, cierpienie zadał jej.
Historia naprawdę się zdarzyła, mocna i wzruszająca napisana przez młodą kobietę.
Przerażająca,smutna książka wzruszyłam się bardzo, czytając ją.
Straszna historia z życia wzięte warto przeczytać polecam!!!

Zaczęła radzić sobie ze sobą, mając swoich...

Historia oparta na faktach o ogromnej woli życia, walki o akceptację i bólu. Książka otwiera oczy na to jak ludzie potrafią być próżni. Pokazuje, że w życiu nie liczy się tylko wygląd, ale również wnętrze i też uświadamia jak wielu z nas kieruję się oceną ludzi po wyglądzie. Co urzekło mnie w tej całej powieści to ukazanie tego, że jedna zła decyzja może zmienić całe nasze życie o 180 stopni, a jej skutki będziemy odczuwać już zawsze. Pokazuje, że ludzie nie doceniają tego co mają oraz to, że pewność siebie i bogate wnętrze są zdecydowanie ważniejsze od wyglądu zewnętrznego. Polecam szczególnie wszystkim zakompleksionym osobą oraz tym, którzy stracili chęć do życia przez różnego typu problemy. Nigdy nie można się poddawać. :)

Jak najbardziej prawdziwa historia.Bohaterka tej książki to córka moich sąsiadów.Najpierw trzeba przeczytać"Strefę cienia". Ku przestrodze...POLECAM!

Bardzo ciekawa i pouczająca. Wzbudziła wiele emocji. Ukazuje ludzie, którzy stracili coś cennego w swoim życiu a potrafią/mogą odnaleźć szczęście.

Warto wrócić do końcówki.

Warto wrócić do końcówki.

• Literatura faktu
  • 2011

Wiktoria Zender Strefa światła. Walka o szczęście historia prawdziwa Zobacz więcej