Wigwamy, rezerwaty, slumsy. Z dziejów Indian w Stanach Zjednoczonych

Okładka książki Wigwamy, rezerwaty, slumsy. Z dziejów Indian w Stanach Zjednoczonych Ewa Nowicka, Izabella Rusinowa
Ewa NowickaIzabella Rusinowa Wydawnictwo: Książka i Wiedza językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Książka i Wiedza
1988-01-01
1988-01-01
indianie

Okładka książki Psychologia kultury - kultura psychologii. Księga Jubileuszowa Profesor Haliny Grzymała-Moszczyńskiej Trąbka Agnieszka, Adam Anczyk, Kazimierz Banek, Irena Borowik, Joanna Grzymała-Moszczyńska, Agnieszka Krzysztof-Świderska, Paweł M. Socha, Anna Maćkowiak, Andrzej Molenda, Ewa Nowicka, Jarosław Piotrowski, Dorota Praszałowicz, Jacek Prusak SJ, Elżbieta Przybył-Sadowska, Małgorzata Sacha, Jakub Sadowski, Katarzyna Skrzypińska, Krystyna Slany, Barbara Weigl, Magdalena Żemojtel-Piotrowska
Psychologia ku... Trąbka Agnieszka, A...
Okładka książki Szamani i nauczyciele Małgorzata Głowacka-Grajper, Ewa Nowicka, Wojciech Połeć
Szamani i nauc... Małgorzata Głowacka...
Okładka książki Antropolog i jego magia. Współczesne inspiracje twórczością Claude’a Lévi-Straussa Cezary Ciemniewski, Małgorzata Głowacka-Grajper, Karolina Grabowska-Garczyńska, Aleksandra Herman, Katarzyna Kaniowska, Grażyna Kubica, Marcin Lubaś, Michał Mokrzan, Ewa Nowicka, Łukasz Ostrowski, Wojciech Połeć, Andrzej Szyjewski, Jarosław Utrat-Milecki
Antropolog i j... Cezary Ciemniewski,...