Jedną nogą w grobie

Okładka książki Jedną nogą w grobie
Jeaniene Frost Wydawnictwo: Mag Cykl: Nocna Łowczyni (tom 2) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Anna Reszka
fantastyka romans wampiry

55/22/147

55/22/147

Jako młoda dziewczyna zacytowałam się w takiej tematyce, później wydawało mi się, że jestem na to zbyt dorosła, poważna , wykształcona. Teraz będąc po tej " lepszej " stronie trzydziestki, mając więcej świadomości wiem, że można a nawet trzeba czytać dla przyjemności. Dlatego wracam do tej serii i książek jej podobnych z sentymentem i dużą dozą radości. Bo te książki , choć dzieją się w świecie fantastyki, są przyjemną i ciekawą lekturą, a przy odpowiedniej interpretacji przekazują pewne uniwersalne prawdy w ciekawy sposób.

Na półkach: , , , , ,

Drugi tom przygód Rudej Kostuchy i Bonesa. Minęły lata. Cat gromi. Bones się pociesza po jej odejściu, ale licho nie śpi i kołek w sercu przyjaciela z dawnych lat zmienia losy tej dwójki. Nie mogli żyć bez siebie, ale czy będą mogli żyć ze sobą? Humor, dużo walki, tajemnice, ciekawa intryga i podstępni źli. W sumie dużo emocji, takich dających oderwanie od rzeczywistości. Bardzo ciekawe postaci na drugim planie. Ciekawa rozrywka.

Najlepsza książka jaką czytałam

Najlepsza książka jaką czytałam

Na półkach: , , , , , , ,

Kolejny tom przygód Nocnej Łowczyni przeczytałam z prawdziwą przyjemnością. Akcja się rozgrywa 4 lata po wydarzeniach z pierwszej części.

Cat zostawiła Bonesa lecz nie przestała go kochać. Jej zespół skutecznie zabija wampiry, które stanowią zagrożenie dla ludzi. Gdy na jej drodze pojawia się dawna miłość, Cat wie, że będą kłopoty.

Bardzo mi się to podobało i na pewno będę kontynuować serię. To było emocjonujące, dzikie (if you know what I mean :P ) i niesamowite. Wciągnęłam tę część i jestem gotowa na więcej!

Bardzo mi się to podobało i na pewno...

Kolejny tom Nocnej łowczyni. Tak jak i poprzedni tom czyta się ja dobrze wartka akcja, fajne dialogi, czasem śmieszna czasem smutna. Jednak na pewno warta polecenia.

Dla mnie osobiście seria Nocna Łowczyni jest jedną z tych, od których nie można się oderwać, jak już się zacznie czytać.
Cat i Bones - kocham ten duet. A dyskusje Cryspina z Justiną mistrzostwo😁😁.
Polecam.

Cat i Bones - kocham ten duet. A dyskusje Cryspina z Justiną mistrzostwo😁😁.
Polecam.

Dobrze się czyta

Dobrze się czyta

Wartka akcja, zabawne dialogi, ciekawe postacie. Jeszcze lepsza nizniż tom 1 !

Wartka akcja, zabawne dialogi, ciekawe postacie. Jeszcze lepsza nizniż tom 1 !