Pogoń za Cézanne'em

Okładka książki Pogoń za Cézanne'em
Peter Mayle Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Seria: Biblioteczka Konesera kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Zofia Zinserling
fotograf oszustwo

więcej Więcej

1966

Historia doskonała pod adaptację i przystosowanie na srebrny ekran.
Młody, inteligentny fotograf, pracujący dla snobistycznych nowojorskich magazynów, krąży między Nowym Jorkiem a Lazurowym Wybrzeżem, Paryżem, Wyspami Bahama i arystokratyczną Anglią, gdzie fotografuje stare, eleganckie siedziby.
Bibliotek konesera 😁

Stary dobry Mayle, ale Rok w Prowansji, czy Dobry Rok to to nie jest. Jednak warte zaliczenia. Szkoda że dawno nic nie napisał

To urocza książeczka dla kogoś, kto szuka miłej rozrywki i oderwania od problemów. Sympatyczni bohaterowie, ciekawa intryga i nieco dwuznaczne zakończenie. Az dziwne,że nikt nie postarał się przenieść jej na ekran.

• Biblioteka
  • Z biblioteki