Zacisze 13. Powrót

Olga Rudnicka Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Zacisze 13 (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
Prószyński i S-ka
olga rudnicka zacisze 13 rudnicka martwe jezioro
Zacisze 13 (tom 2)
kryminał, sensacja, thriller
olga rudnicka zacisze 13 rudnicka martwe jezioro

Ta strona robi sie coraz bardziej chu**** reklamy niemal uniemożliwiają funkcjonowanie!!!!!
Książka rewelacyjna.

Bardzo dobra kontynuacja. Czyta się tak samo przyjemnie.

Na półkach: , , , ,

Przyznam, że z wielką ciekawością i dobrym humorem rozpoczęłam moją przygodę z Zaciszem 13. Już od samego początku towarzyszyły mi same pozytywne emocje, które nie zniknęły nawet na zakończenie tej serii. Opisane perypetie Marty i Anety są pełne zabawnych zdarzeń oraz śmiesznych dialogów. Oczywiście nie zabraknie frapującego wątku kryminalnego, który napędzał całą akcję i...

Trochę bardziej podobała mi się druga część. Mogę jedynie powiedzieć " taka sobie". Przeczytałam, nawet dosyć szybko no i tyle, trudno mi coś więcej powiedzieć. Nadaje się do podróży.

Przeczytałam tę książkę, po tym jak znalazłam ją w szpitalnym kiosku i była dla mnie naprawdę przyjemnym oderwaniem się od tego szpitalnego klimatu. Nawet wciągająca, ciekawa i zabawna. Prawdę mówiąc, nie przeszkadzał mi zbytnio fakt, że nie przeczytałam tomu I, jednak planuję po niego sięgnąć.

O książce - jak zawsze - piszę na moim blogu, na który was serdecznie zapraszam :)

Rewelacja, dawno się tak nie uśmiałam 😂 polecam na poprawę humoru idealna lektura :)😜

Lekka, dość śmieszna komedia kryminalna. Na miły wieczór i poprawia humor...

Przezabawna kontynuacja przygod Marty i Anety, nowi bohaterowie, nowe problemy na drodze do pozbycia sie "chłopaków" ale nadal ten sam dobry poziom. Osobiscie ubawilam sie przy czytaniu chyba bardziej niz przy częsci pierwszej. Polecam!

Dużo lepsza od poprzedniej części, wciąga, bawi i zaskakuje. A do tego jest po prostu lekka.

Dyskusje

1 674