Dyskusje o książce Kraina prozaca

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Książki o chorobach psychicznych i psychiatrykach.
Z niewymienionych kojarzę  Krzyk Persefony Krzyk Persefony, ale opinie o niej są takie sobie. Sama tej książki nie przeczytałam, chociaż od kilku lat ją posiadam.
3 lata temu
Literacki spokój ducha – książki, dzięki którym choć trochę lepiej można zrozumieć depresję
Pewien milioner w starszym wieku nie miał depresji i wyskoczył, ze swojego wieżowca. Są różne przyczyny samobójstw, nie tylko depresja do tego doprowadza.
4 lata temu
Książki o depresji, samobójstwie
 Playlist for the Dead. Posłuchaj, a zrozumiesz Playlist for the Dead. Posłuchaj, a zrozumiesz  Zapisane w wodzie Zapisane w wodzie Jednak najbardziej polecam :  Wszystkie jasne miejsca
5 lata temu
Książki o chorobach psychicznych.
Antoni Kępiński - Schizofrenia Noemi Madejska - Malarstwo i schizofrenia Monika Obrębska - Styl mówienia w schizofrenii Janis Hunter Jenkins, Robert John Barrett - Schizofrenia, kultura i subiektywność - na krawędzi doświadczenia  Schizofrenia, kultura i subiektywność - na krawędzi doświadczenia Vittorino Andreoli - Moi wariaci. Wspomnienia...
5 lata temu
Powieści psychologiczne
Hej. Jeżeli lubisz także thrillery, bądź horrory, to polecam Ci Deana Koontza. Na pewno o nim słyszałaś. W jego książkach często występują upośledzone osoby. U niego, na 100% znajdziesz to, czego szukasz.
6 lata temu
Książki o samobójstwach