Czekaj do północy

Okładka książki Czekaj do północy
Amanda Quick Wydawnictwo: Amber Seria: Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
9788325204174
Anna Palmowska
morderca ofiara zegar

więcej Więcej

Następne spotkanie z tą autorką.

"Czekaj do północy" jest to historia z wątek spirystystycznym i miłosnym pomiędzy Caroline a Adamem. Ona, uwikłana w skandal, musiała zmienić tożsamość i zacząć wszystko od nowa, On, wychowany na ulicy, dzięki pomocy pewnego dżentelmena z wysokich sfer, dostał szansę na lepsze życie, podobnie jak jego rodzeństwo.

Zabójstwo Elizabeth...

Jak każdą książkę pani Amandy czyta się szybko, miło i przyjemnie. Romans z kryminalnymi elementami. Sympatyczni bohaterowie i około romansowa fabuła. Bardzo dobra rozrywka, wystarczyła na dwa wieczory. Od czasu do czasu lubię sięgnąć po coś lekkiego.

Książka od razu mnie wciągnęła. Jest interesująca i tajemnicza. Wprost nie szło się od niej oderwać. Czytałam ją z zapartym tchem.
Tak odwrócili moją uwagę, że jak i Adam wytypowaliśmy nie tego podejrzanego.
A końcówka była słodka <3.
Gorąco polecam ! ! !

Sama się dziwię , że przeczytała te książkę . Nie lubię romansów . Jednak ta pozycja jest lekka i przyjemna w czytaniu . Polecam gorąco .

Lekki, łatwy i przyjemny romans z niebanalnym wątkiem kryminalnym. Amanda Quick w najlepszym wydaniu. Polecam!

Ciekawa historia o Caroline i Adamie. Wątek miłosny i kryminalny interesująca i wciągająca.

Klimat książki jak najbardziej w stylu Amandy Quick. Tutaj nie ma się do czego przyczepić, pomysł na książkę ciekawy. Jak najbardziej książkę mogę polecić, ponieważ jak przy to romansach, nie możemy zbyt wiele wymagać. Mimo wszystko czegoś mi jednak brakowało. Ale i tak polubiłam głównych bohaterów. :) Nie mogę powiedzieć że nudziłam się czytając tą książkę więc polecam ją...

Z Amandą chyba zawsze jest tak, że w swoje romanse wprowadza wątek z kryminału i wątek fantastyczny który okazuje się mniej lub bardziej prawdziwy. Książka całkiem w porządku ale znam jej lepsze.

Mistrzyni romansów - wartka akcja, genialni bohaterowie i oczywiście historia. Z tą Autorką nie można się nudzić!

interesujący wątek kryminalny i ciekawie poruszony temat spirytyzmu, jakże popularny w tamtych czasach w Anglii.

• Romans historyczny
  • Romans