Milaczek

Okładka książki Milaczek Magdalena Witkiewicz
Okładka książki Milaczek
Magdalena Witkiewicz Wydawnictwo: Sol Cykl: Dobre myśli (tom 1) Seria: Monika Szwaja poleca! literatura piękna
Dobre myśli (tom 1)
Monika Szwaja poleca!
Sol
2008-10-02
2008-10-02
literatura polska literatura kobieca

Okładka książki Księgarenka przy ulicy Wiśniowej Liliana Fabisińska, Gabriela Gargaś, Agnieszka Krawczyk, Remigiusz Mróz, Marta Obuch, Alek Rogoziński, Magdalena Witkiewicz
Księgarenka pr... Liliana Fabisińska,...
Okładka książki Awaria małżeńska Natasza Socha, Magdalena Witkiewicz
Awaria małżeńska Natasza Socha, Magd...
Okładka książki Pudełko z marzeniami Alek Rogoziński, Magdalena Witkiewicz
Pudełko z marz... Alek Rogoziński, Ma...
Okładka książki GPS Szczęścia, czyli jak wydostać się z Czarnej D. Marzena Grochowska, Magdalena Witkiewicz, Joanna Zagner-Kołat
GPS Szczęścia,... Marzena Grochowska,...
Okładka książki Cicha 5 Katarzyna Bonda, Małgorzata Kalicińska, Katarzyna Michalak, Krystyna Mirek, Natasza Socha, Małgorzata Warda, Magdalena Witkiewicz
Cicha 5 Katarzyna Bonda, Ma...

Super książka! Przeczytałam w jeden dzień. Bardzo pozytywna lektua.

Super książka! Przeczytałam w jeden dzień. Bardzo pozytywna lektua.

Takie sobie czytadełko o naiwnej dziewczynie, która szuka miłości.

Takie sobie czytadełko o naiwnej dziewczynie, która szuka miłości.

Lekka, przyjemna, historie jak najbardziej życiowe, ale z nutką humoru, dużo się dzieje i szybko. Książka dobra na kilka chwil relaksu. Milaczek i jej poszukiwania miłości, czasami za wszelką cenę budzi sympatię, ale to Bachor i Zofia Kruk skradły moje serce ;) Polecam

lekka i przyjemna

lekka i przyjemna

Uwielbiam autorkę, ale ta książka do mnie nie przemówiła. Miało być śmiesznie, a momentami było nudno i przewidywalnie. Mam nadzieje ze następne części to nadrobią.

Jaka to durna książka! Jeśli następne części tez są takie zidiociałe, to ja tego czytać już nie chcę.

Książka urlopowa, ale pakowana do walizki jako pozycja druga. Choć... przyznam się, że po kontynuację losów Milaczka sięgnę z ciekawością. ;)

Moja ulubiona autorka tym razem w wydaniu komedii obyczajowej z wątkiem romantycznym. Jak zawsze w wykonaniu Pani Magdy wyszło cudownie, życiowo i z humorem. Nie mogę doczekać się przeczytania pozostałych części przygód tytułowego Milaczka!:) 10/10

Bardzo infantylna książka.

Bardzo infantylna książka.

Powiem szczerze, że z początku chciałam przestać czytać, ale nie miałam nic innego pod ręką. A skoro doszłam już do 1/3, to trzeba było skończyć. Niby coś w stylu Dziennika Bridget Jones, ale widziałam same ekranizacje, więc ciężko mi porównać. Książka o niczym konkretnym. Z żadną postacią nie nawiązałam więzi, a w dobrych książkach zwykle to robię. Nie wiem czy będę czytać dalej serię Dobre myśli. Zazwyczaj każda książka tej autorki chwytała za serduszko, bawiła, uczyła. Ta powieść niestety się dłużyła.

• Magdalena Witkiewicz

Dodaj cytat z książki Milaczek