Bestia i wilki

Margit Sandemo Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska Cykl: Saga o Ludziach Lodu (tom 30) fantastyka, fantasy, science fiction
Människodjuret
2007-01-01
2005-05-01
Anna Marciniakówna
Ringier Axel Springer Polska
bracia zło bestia ludzie lodu
Människodjuret
Saga o Ludziach Lodu (tom 30)
fantastyka, fantasy, science fiction
2007-01-01
Anna Marciniakówna
bracia zło bestia ludzie lodu

Warte przeczytania!

Kolejna niesamowita część. Trzyma w napieciu. Marco i Ulvar tak niesamowicie
różni ,Ulvar tyle co on doznał milosci od życia i nie potrafił się zmienic ale spełnił swoja misje Ksiazka jest niesamowita nic nie jest takie jak sobie wyobrazalismy Swietna część wiecej nie powiem:)
,,Życie może byc chwilą, gdy nie okażemy serca, nie podziellimy sie siłą,
nie podarujemy szczęścia''

Na półkach: , , , , ,

Nie wiem czy inne słowa niż "wow" albo "niesamowite" mogą określić ten tom. Moje myśli krzyczały "proszę, niech Ulvar umrze!"

Koniec zmiażdżył mnie całkowicie.
Myślałam, że śmierć Heike'ego w 28 tomie zakończyła całą sagę, uznałam bowiem, że bez niego już nic nie ma dalej sensu, okazało się jednak, że części, w których jego już nie było trzymały jeszcze bardziej w...

Po prostu kolejny tom Sagi o Ludziach Lodu. Niewiele zostało mi w pamięci. Książka ani dobra, ani zła. Kolejny odcinek na drodze do finału sagi. ;)

Magia i klasa sama w sobie, wspaniałe książki Margit Sandemo. Zaczytane dzieciństwo i zarywane nocki.

Kocham kocham kocham! Saga to mistrzostwo swiata! Napisanie 47 ciekawych tomow to wyczyn!!! Polecam calym sercem!

Mało było życia w tym tomie. Marco tak naprawdę jest taki nijaki. Ogólnie Malin i Henning też. A Ulvar to prymityw.

Po dramatycznym porodzie Sagi Henning Lind zabiera do Lipowej Alei jej synów bliźniaków – Marca i Ulvara. W opiece nad chłopcami pomaga mu przybyła ze Szwecji kuzynka Malin. Synowie Sagi różnią się od siebie jak dzień i noc – Marco jest niezwykle piękny, spokojny i łagodny, natomiast dotknięty przekleństwem Tengela Złego Ulvara jest potwornie zniekształcony i od początku...

Wspaniała część. Sama dałam się złapać w grę Ulvara i Marco. Wierzyłam w nią do samego końca. I co? Szok i niedowierzanie. Im dalej tym ciekawiej.

Na półkach: , , , , , , ,

Bliźniacy Ulvar i Marco różnili się od siebie tak bardzo, jak tylko to między braćmi jest możliwe. Marco był piękny niczym młody bożek, Ulvar natomiast przypominał najstraszniejszą bestię. Ludzie Lodu wiedzieli, że każdy z braci ma do spełnienia specjalne zadanie, nikt jednak nie mógł uwierzyć, by jakiekolwiek dobro mogło przyjść za sprawą Ulvara, który był zły jak...

Dyskusje

3 602