Skrzydła kruka

Margit Sandemo Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska Cykl: Saga o Ludziach Lodu (tom 20) fantastyka, fantasy, science fiction
Ravnens vinger
2007-01-01
2004-12-01
Iwona Zimnicka
Ringier Axel Springer Polska
ludzie lodu heike wampir transylwania magia mrok strach
Ravnens vinger
Saga o Ludziach Lodu (tom 20)
fantastyka, fantasy, science fiction
2007-01-01
Iwona Zimnicka
ludzie lodu heike wampir transylwania magia mrok strach

Świetny motyw upiornej legendy!

Warte przeczytania!

Na półkach: , , , , ,

Skrzydła kruka to z pozoru niewinna nazwa. Pozwolę Wam odkryć czy aby na pewno taka niegroźna. Tom dwudziesty dalej opowiada losy Heikego, syna Solvego. Chłopak przygarnięty przez Elenę i Milana dorasta i podejmuje decyzje o wyruszeniu do swoich rodzinnych ziem. Na samym początku poznajemy dwóch nowych bohaterów, Francuzów. W tym tomie akcja dzieje się w Transylwanii czyli...

Kocham kocham kocham! Saga to mistrzostwo swiata! Napisanie 47 ciekawych tomow to wyczyn!!! Polecam calym sercem!

Bardzo fajnie się czytalo opowieść o bohaterskim czynię Heike'go. Ciekawa jestem jak potoczą się jego dalsze losy. Uwielbiam te sagę. Goraco polecam.

Skrzydła Kruka to tom, który z dawnych czasów bardzo zapadł mi w pamięć. Opowiada fascynującą historię i jest tak niesamowicie nadprzyrodzony.

,,Skrzydła kruka” to kolejny tom Sagi o Ludziach Lodu poświęcony Heikemu, synowi Solvego. Obciążony dziedzictwem chłopak dorastał w szczęśliwej rodzinie z kochającymi przybranymi rodzicami. Jednak pragnął poznać swoich przodków i podjął decyzję o odnalezieniu Ludzi Lodu.

Tymczasem do Transylwanii przybywa dwóch eleganckich mężczyzn. Docierają do odciętej od świata wioski...

Heike Lind z Ludzi lodu wyrusza w drogę by odnaleźć swych krewnych, o których opowiadał mu ojciec. Była to jedyna miła chwila w jego życiu.
Wraz z przyjaciółmi, których spotyka na swojej drodze trafiają do zapomnianego miasteczka w Alpach.

Z początku irytowało mnie to, że ludzie milczą i nic nie chcą powiedzieć. Żyją w ciągłym strachu. Sam Heike wyczuwa śmiertelne...

Seria już zaczęła się rozbić trochę nużąca, ale muszę przyznać, że to była jedna z ciekawszych pozycji :) Liczę wiec na to że kolejne będą już ciekawsze :)

- Margit, napisz w miesiąc kolejną książkę.
- Dobrze, klepnie się.

Tak wyobrażam sobie inspirację do napisania tego tomu :) Bolało mnie czytanie przez 1/4 książki o przypadkowych bohaterach, zastanawiając się, kiedy wreszcie zginą. Reszta nie była wiele ciekawsza - wychowywany w słoweńskiej wiosce od piątego roku życia Heike mówi pięcioma językami, posiada szerokie...

Dyskusje

3 711