Felix, Net i Nika oraz Trzecia Kuzynka

Okładka książki Felix, Net i Nika oraz Trzecia Kuzynka Rafał Kosik
Okładka książki Felix, Net i Nika oraz Trzecia Kuzynka
Rafał Kosik Wydawnictwo: Powergraph Cykl: Felix Net i Nika (tom 7) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Felix Net i Nika (tom 7)
Powergraph
2009-11-25
2009-11-25
przygoda

Kocham całą serię, ale ta część (i Teoretycznie Możliwa Katastrofa) są zdecydowanie moimi faworytkami! Nie potrafię opisać jak bardzo pokochałam tę historię, właściwie już kilka lat temu, ale mimo to nadal książki z cyklu „Felix, Net i Nika” są jednymi z moich ulubionych! Polecam<3

Super Paczka po wyjątkowo trudnych zdarzeniach ostatnich miesięcy postanawia wybrać się na upragnione, pełne wytchnienia ferie. Nastolatki nie spodziewają się, że niewinny wypad zapewni scenariusz niczym z rasowego horroru...

Solidny klimat grozy zawarty w tym tomie sprawił, że to jeden z moich z całego cyklu. Kolejne zdarzenia w pensjonacie Trzy Kuzynki to fenomenalna gra napięciem i niepokojem, które dawkowane jest perfekcyjnie. Fabuła wciąga i zapewnia wypieki na policzkach, a końcowa puenta wywołuje solidne dreszcze.

Uwielbiam to, jak każda część cyklu daje coś nowego, dzięki czemu nawet czytając kolejne części w ciągu nie sposób się znużyć stylem czy narracją. Wprost przeciwnie - zaczynając czytać fabuła pochłania od pierwszych, do ostatnich stron, zapewniając niezapomniane doznanie rozrywkowe, ale i refleksyjne. Autor ponownie pokusił się o stawianie ważnych pytań, trudne dylematy i jeszcze trudniejsze decyzje czy odpowiedzi. Każdy tom serii zapada mi więc nie tylko w pamięci, ale i w sercu. Polecam gorąco!

Nie lubię horrorów ale ten był super (straszny).

Nie lubię horrorów ale ten był super (straszny).

Ten tom przeczytałam juz 10 razy odkąd dorosłam. I nadal stoi w mojej biblioteczce juz tyle lat, czeka abym znowu w niego zajrzała. Tą część lubiłam najbardziej

Najlepsza część serii, pojawia się Laura, którą bardzo polubiłam.

Najlepsza część serii, pojawia się Laura, którą bardzo polubiłam.

To było to. Ta książka była naprawdę dobra. Akcja wartka, choć powiedziałbym, troszkę zamknięta w pensjonacie, ale nie jest przytłaczająca. Książkę czyta się szybko i fajnie. Świetne pomysły i opowieści z powrotami do przeszłośći.

Bardzo przyjemna książka, na chwilę wolnego czasu, sporo zagadek, tajemnic. I oczywiście Net, który boi się wszystkiego dookoła i jego teksty.

To nasz siódmy tom i zaczęliśmy już ósmy. Nie wiem, kto bardziej czeka na wieczorną lekturę ja czy syn. Czytamy po kolei i na bieżąco mamy pełen ogląd sytuacji głównych bohaterów. Nadal uważam, że autor mało wie o kobietach. Niektóre dialogi są bardzo przerysowane. Fabuła górska, cenny obraz i kiepski autokar dały naprawdę niezłą mieszankę. Polecamy.

Wspaniała książka, w przeciwieństwie do wcześniejszych części jest nieco bardziej straszna :)

Wraz z dorastaniem bohaterów, książka staje się poważniejsza. Dalej jednak jest to ten sam wspaniały świat autora.

• Felix, Net i Nika
  • Młodzieżowe