Zraniony pasterz

978-83-7595-090-8
Anna Łempicka
Bog człowiek

więcej Więcej

Jedyne co warto z tej książki zapamiętać, to że mimo trudności zawiłości grzechów i pogubienia, Bóg nas Kocha i zawsze możemy wrócić do niego niezależnie od tego jak bardzo odeszliśmy,zagubiliśmy się on jest i czeka...warto skorzystać póki żyjemy

Książka miazga! Pokazany w niej obraz Boga, jako kogoś bliskiego, takiego jak ja, to obraz który każdy z nas powinien posiadać w sercu !. Polecam każdemu!!!.

Mieszane uczucia mam do tej książki.
Wiele pozytywnych komentarzy, ale mnie ta książka nie przekonała. Z założenia miała to być bardzo głęboka książka, a mam wrażenie, że operuje utartymi frazesami w stylu, że "Bóg mnie kocha".
Powiedziałbym, że słyszałem i przeczytałem już wiele razy to o czym ta książka mówi, niestety nie jest to przekazane w jakiś szczególny...

Do tej książki autorstwa francuskiego duchownego katolickiego podchodziłam trzy razy. Wreszcie udało mi się dobrnąć do końca.
Do sięgniecia po nią skłoniły mnie bardzo wysokie i pełne zachwytu opinie czytelników. Spodziewałam się więc poruszających wrażeń - tak wiele emocji płynie od czytelników po skończonej lekturze!
Cóż - próbowałam analizować treść na wiele sposobów, w...

Ku mojeju rozczarowaniu książka ta nie zostawia przestrzeni na interpretację. Właściwie wszystko jest w niej podane jest na tacy i do tego w sposób bezdyskusyjny. Autor nie próbuje wejść w czytelnikiem w dialog, a jedynie wykłada swoje spojrzenie na wiarę i sens życia. Dodatkowo na niewielu stronach nagromadzonych jest zbyt wiele tematów, z których żaden nie jest...

Na półkach: , , , ,

Tę książkę trzeba poczuć. Albo czyta się ją z sercem, albo wcale. Przez pierwsze strony przechodziłam na głos, który zaczął mi się łamać. Wszystkie treści weszły we mnie jednego dnia i nie było to zwykłe przekręcanie kartek... Każda pojedyncza strona miała znaczenie. Książka uświadamia pewne rzeczy, motywuje do działania oraz refleksji.

Wymuszająca refleksję, ukazująca tak wiele wewnętrznego bólu wielu ludzi, którzy nie potrafią wybaczyć sobie samym. Może być przyczyną i zalążkiem zmian w życiu czytelnika. Gorąco polecam!

Książkę otrzymałam od koleżanki, gdy miałam chwilowy brak nastroju. Miała mnie podnieść na duchu, coś zrozumieć, ale poległa na tym zadaniu. Pomogła mojej koleżance, lecz nie mi.

Bohaterem książki jest młody, zagubiony człowiek, który czuje się samotny. Czuje, że jest nikim oraz że nikt go nie kocha. Spotyka Pasterza szukającego swoich owiec. Jako, że pasterzem jest...

Przepiękna książka o miłości Boga do człowieka. Pokazuje obraz Ojca, Który robi wszystko by uratować Swoje ukochane dzieci.

Niesamowita!
Przekazana mi przez Przyjaciółkę, w trudnych chwilach.
Zrobiła na mnie ogromne wrażenie.

• Religia
  • 2012