Ziemia skuta lodem

John Flanagan Wydawnictwo: Jaguar Cykl: Zwiadowcy (tom 3) literatura młodzieżowa
Ranger's Apprentice: The Icebound Land
Zwiadowcy (tom 3)
literatura młodzieżowa
Stanisław Kroszczyński
zwiadowcy flanagan Skandia Halt

Przygód ciąg dalszy! Ta część jest może nieco gorsza od poprzednich tomów, na co wpływ ma duża liczba opisów oraz mała liczba scen akcji. Nie zmienia to jednak faktu, że książkę czyta się bardzo lekko i szybko. Nie mogę doczekać się kolejnego tomu, który zakończy pewien etap...

Bardzo lubię klimaty nordyckie,
więc ta książka spodobała mi się jeszcze bardziej.

Prosta książka, ale czyta się wyjątkowo przyjemnie i bardzo szybko :)

Czegoś w tej książce brakuje. Rozumiem, że jest to pozycja dla młodzieży, ale nie oznacza to, że sposób prowadzenia narracji, kreacje bohaterów i ich wzajemne stosunki mają być proste jak budowa cepa. To raczej nieco uwłacza młodym czytelnikom.
Świat wykreowany przez autora jest naprawdę super. Pomysł na powieść też niczego sobie. Bohaterowie mają potencjał. Fabuła nabiera...

dalsze losy bohaterów, nowa przygoda i nowe niebezpieczeństwa . extra ksiażka

Najlepsza seria jaką czytałam. Podczas czytania niemalże czujemy emocje bohaterów, a fabuła po prostu świetna. Świat wykreowany przez autora to cudowna rzecz.

Troszkę słabsza od poprzednich dwóch części ale nadal świetnie się czyta!

Nie mogę się od tej serii oderwać <3

"Ziemia skuta lodem" to trzecia z piętnastu książek opowiadających o przygodach Willa Treaty, najmłodszego członka tajemniczego pułku Zwiadowców króla Araluenu, autorstwa australijskiego pisarza Johna Flanagana.

John Flanagan – australijski pisarz. Najbardziej znany ze swojej debiutanckiej serii książek o Zwiadowcach, osadzonej w fantastycznym świecie powieści dla...

Książka nie była zła ale mnie nie wciągnęła.

Dyskusje

9 720