Okup

2004-01-01
83-7132-880-X
Maria Grabska-Ryńska
zbrodnia rodzina miłość

Nie ma czym zachwycić. Początkowo przegadana, charakterystyki postaci wprowadzonych od początku były zbyt szczegółowe, minęło prawie 200 stron zanim zaczęła się akcja. Fabuła trochę mało realna - dużo naciąganych (moim zdaniem) korelacji i zależności. Nawet jako czytadło nie ma czego polecić.

Śmierć milionera sprawia ze nieuczciwe osoby czmychają na jego majątek. Niestety złe zainwestowane pieniądze spowodowały bankructwo i samobójstwo męża i ojca rodziny. Dla okupu jednak zostaje porwane jedno z dzieci spadkobiercy.

Trzyma w napięciu .

Powiesc 61
RANSOM

Rewelacyjna książka. POLECAM!

Rewelacyjna książka. POLECAM!

Książka bardzo fajna, pokazująca co w życiu jest najważniejsze. Nie pieniądze, tylko miłość. Bardzo polubiłam Morgana i osobiście szkoda mi go było, pomimo tego, że siedział w więzieniu. Książkę czytałam ze łzami w oczach i gorąco polecam.

Miałam wrażenie, że czytam Joy Fielding : ))))

Miałam wrażenie, że czytam Joy Fielding : ))))

• Danielle Steel
  • Obyczajowe