Mrok w Sethanon

Raymond E. Feist Wydawnictwo: Zysk i S-ka Cykl: Saga o Midkemii i Kelewanie (tom 4) fantastyka, fantasy, science fiction
A Darkness at Sethanon
Mariusz Terlak
Zysk i S-ka
A Darkness at Sethanon
Saga o Midkemii i Kelewanie (tom 4)
fantastyka, fantasy, science fiction
Mariusz Terlak

Kolejna mistrzowska pozycja autorstwa Feist'a. Gorąco polecam!

Czwarty tom "Sagi o Wojnie Światów". Nie można nie przeczytać ;)

Bardzo udana powieść. Jest ciekawa, dużo zwrotów akcji, trochę humoru i utrzymuje czytelnika w napięciu.

Cały cykl jest niesamowity! Polecam wszystkim fanom dobrej fantastyki.

Wg mnie, najlepsza część sagi. Najwięcej emocji na koniec :)

IV część. Do końca dobrze się czyta.

Jak zwykle w książkach R.E. Feista dużo się dzieje i nie można się nudzić ani przez chwilę.
Książka wciągnęła mnie tak mocno, że z wielkim trudem oderwałam się i omal nie spóźniłam do pracy.
Polecam fanom rozbudowanych powieści fantasy z dużą ilością magii, smoków, elfów i innych wspaniałości wymyślonych przez niesamowitą wyobraźnię autora.

Jedna z nielicznych książek, którą przeczytałem więcej niż jeden raz.

Świetne zakończenie cyklu. Bardzo ciekawa postać Guya du Bas Tyra, która bardzo zaskakuje w końcowej części książki. Cały cykl fantastyczny :)!

Zdecydowanie świetna! Autor i tym razem nie zawiódł, zapewniając Czytelnikowi świetną rozrywkę – dużo szybkiej, ciekawej akcji, wspaniała, wciągająca historia, doskonali, wyraziści bohaterowie, cudowne, różnorodne światy. Czego chcieć więcej? Chyba tylko więcej takich książek. :)

Dyskusje

• Fantasy