ROZWIŃ ZWIŃ

Ostatnie lato

Okładka książki Ostatnie lato
Lilian Seymour-Tułasiewicz Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Cykl: Dag, córka Kasi (tom 2) literatura piękna
literatura piękna
Dag, córka Kasi (tom 2)
Wydawnictwo Dolnośląskie
1988-01-01
1958-01-01
powieść polska

więcej Więcej

Czytałam kilkanaście lat temu i teraz przeczytałam ponownie.
Wzruszająca, bardzo mi się podoba.

Książka została napisana naprawdę pięknym językiem i za to ogromny plus. Historia całkiem ciekawa

Powieść "Ostatnie lato", jest odrębną częścią całości, opowiada o dalszych dziejach bohaterki książki "Dag, córka Kasi".
Dagmara jako nieślubne dziecko przeżywa trudne dzieciństwo. Wysłana do Ameryki jeszcze jako dziecko nie ma lekko, ale dzięki swemu uporowi skończyła dobrą szkołę i zarobiła na dalsze lepsze życie.
Książka "Ostatnie lato" zaczyna się od momentu gdy Kasia...

• Literatura kobieca
  • Czytadła
  • Obyczajowe
  • Przeczytane dawno temu
  • literatura piękna

Dodaj cytat z książki Ostatnie lato