Srebrzysty cierń

Raymond E. Feist Wydawnictwo: Zysk i S-ka Cykl: Saga o Midkemii i Kelewanie (tom 3) fantastyka, fantasy, science fiction
Silverthorn
Mariusz Terlak
Zysk i S-ka
Silverthorn
Saga o Midkemii i Kelewanie (tom 3)
fantastyka, fantasy, science fiction
Mariusz Terlak

Poprzednie dwie części były świetne, trzecia odrobinkę wydumana ale i tak polecam!

Tom trzeci "Sagi o Wojnie Światów". Pozycja obowiązkowa dla fanów fantastyki.

Bardzo fajna książka. Ciekawa podróż po srebrzysty cierń i wyprawa Puga, o którym mogło być trochę więcej, w końcu na głównego bohatera 2 poprzednich części przystało. Szkoda, że Tomas został prawie całkowicie pominięty. Polecam każdemu fanowi Feista (jak ja) i nie tylko

Jedna z najlepszych historii jaką czytałam!

III część. Nadal ciekawa.

Tak jest!

Romantyczna kontynuacja Adepta i Mistrza Magii, z fantastyczną kreacją księcia Aruthy.

Zdawałoby się, że wszystko już wiemy jednak to tylko przedsmak prawdziwego mistrzostwa autora. Warto!!

Srebrzysty Cierń - tom trzeci "Opowieści o Wojnie Światów"

W rok po koronacji swojego brata Lyama, Arutha wraca do swojego miasta, obejmuje urząd księcia Krondoru oraz zaczyna planować swoje wesele z księżniczką Anitą. W dniu ślubu zatruty pocisk z kuszy trafia księżniczkę. Arutha wyrusza na poszukiwanie Srebrzystego Ciernia - magicznego ziela, które pomogłoby uratować...

Ta część sagii o wojnie światów podoba mi się najmniej. Chociaż i tak jest świetna. Na szczęście Mrok w Sethanon rekompensuje wszstkie niedociągnięcia "Silverthorn'a". :)

Dyskusje

• Fantasy
  • Chcę w prezencie
  • Fantastyka
  • Raymond E. Feist
  • E-book

Dodaj cytat z książki Srebrzysty cierń