Srebrzysty cierń

Okładka książki Srebrzysty cierń
Raymond E. Feist Wydawnictwo: Zysk i S-ka Cykl: Saga o Midkemii i Kelewanie (tom 3) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Saga o Midkemii i Kelewanie (tom 3)
Silverthorn
Zysk i S-ka
1996-01-01
1996-01-01
Data 1. wydania:
1986-01-01
Mariusz Terlak

więcej Więcej

To nie jest opinia, ale nowa wersja portalu wymaga wpisania kilku słów, by dołączyć książkę do biblioteczki.
Pozdrawiam

Poprzednie dwie części były świetne, trzecia odrobinkę wydumana ale i tak polecam!

Tom trzeci "Sagi o Wojnie Światów". Pozycja obowiązkowa dla fanów fantastyki.

Bardzo fajna książka. Ciekawa podróż po srebrzysty cierń i wyprawa Puga, o którym mogło być trochę więcej, w końcu na głównego bohatera 2 poprzednich części przystało. Szkoda, że Tomas został prawie całkowicie pominięty. Polecam każdemu fanowi Feista (jak ja) i nie tylko

Jedna z najlepszych historii jaką czytałam!

III część. Nadal ciekawa.

Tak jest!

Romantyczna kontynuacja Adepta i Mistrza Magii, z fantastyczną kreacją księcia Aruthy.

Zdawałoby się, że wszystko już wiemy jednak to tylko przedsmak prawdziwego mistrzostwa autora. Warto!!

Srebrzysty Cierń - tom trzeci "Opowieści o Wojnie Światów"

W rok po koronacji swojego brata Lyama, Arutha wraca do swojego miasta, obejmuje urząd księcia Krondoru oraz zaczyna planować swoje wesele z księżniczką Anitą. W dniu ślubu zatruty pocisk z kuszy trafia księżniczkę. Arutha wyrusza na poszukiwanie Srebrzystego Ciernia - magicznego ziela, które pomogłoby uratować...

• Fantasy
  • Fantastyka
  • Chcę w prezencie
  • Raymond E. Feist
  • E-book

Dodaj cytat z książki Srebrzysty cierń