Klątwa Magdaleny

2010-04-28
978-83-241-3652-0
Grażyna Grygiel, Piotr Staniewski
klątwa thriler

Zwykle książki, których akcja rozpoczyna się już od drugiej - trzeciej strony, szybko zwalniają tempa i później ciężko się je czyta. Myślałam, że w tym przypadku będzie podobnie. Bardzo się myliłam! Dodatkowo groza wykreowana przez autora nie pozwoliła mi iść spać przed skończeniem czytać. Naprawdę - bardzo dobry thriller napisany dobrym i bardzo dojrzałym piórem.

Ciężko mi powiedzieć czy ta książka mnie zaciekawiła czy nie, na początku owszem, czytało się z zaciekawieniem ale z każdym kolejnym rozdziałem, odchodziła chęć czytania. I więcej do niej nie wróciłam.

Najgorsza książka, jaką przeczytałam w życiu. Streszczenie było bardzo obiecujące, ale zakończenie... Żałuję, że w ogóle się za nią zabrałam.

Czytałam tę książkę jakiś czas temu i ledwo pamiętam o czym opowiada, a to chyba nie świadczy o niej dobrze...

To najbardziej interesująca powieść z ''dreszczykiem'' jaką czytałam. Może nie jest aż tak przerażająca, po prostu ciekawa. Byłam nią tak zafascynowana , że nie mogłam doczekać się kolejnego rozdziału. Plusem książki było to, że zawsze się coś działo. Podobała mi się.

Moim zdaniem książka jest ciekawa i wciągająca ,przeczytałam ja w ciągu 4 dni więc to o czymś świadczy.Polecam.

42/2013

42/2013

Początek był intrygujący i wciągający. Spodziewałam się o wiele więcej i czytałam z ciekawością. Jednak w środku wszystko się rozmyło, a powieść zaczęła być nużąca. Pod koniec klimat powrócił, ale to już nie było to samo. Szkoda. Zapowiadało się genialnie, wyszło inaczej, ale powieść i tak całkiem dobra.

• Sprzedane
  • Horror/thriller