Goodbye, Mr Socialism

2008-06-19
2008-06-19
Krzysztof Żaboklicki
socjologia kultura polityka

Okładka książki Rzecz-pospolita. Poza własność prywatną i dobro publiczne Michael Hardt, Antonio Negri
Rzecz-pospolit... Michael Hardt, Anto...
Okładka książki Pisma rewolucyjne w polityce postpolitycznej Johannes Agnoli, Werner Bonefeld, George Caffentzis, Harry Cleaver, Mariarosa Dalla Costa, Ferruccio Gambino, John Holloway, Antonio Negri
Pisma rewolucy... Johannes Agnoli, We...
Okładka książki Imperium Michael Hardt, Antonio Negri
Imperium Michael Hardt, Anto...

1932

Staram się być otwarty na różne poglądy i opinie ale indywidualne doświadczenie z byciem obywatelem państwa socjalistycznego nie pozwala mi absolutnie zgodzić się z autorem książki.

• Filozofia
  • Polityka-lewica