Bądź moją Julią

Okładka książki Bądź moją Julią Patricia Marvell
Okładka książki Bądź moją Julią
Patricia Marvell Wydawnictwo: Elf Seria: Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty literatura dziecięca
literatura dziecięca
Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty
Romeo and Juliette
Elf
2003-01-01
2003-01-01
Maria Magdalena Szwarc
romans Julia Romeo

Fajna książka o miłości nastolatków pochodzących z dwóch nielubiących się domów. Polecam ;)

Cudna książka. Bardzo przypominająca oryginalną książkę "Romeo i Julia" tylko we współczesnym wydaniu. Lesilie to dziewczyna, która nie wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia, ale nagle do szkoły trafia chłopak, który od razu wpada jej w oko. Zaczynają się spotykać i mieszkają po sąsiedzku, ale gdy ojciec Leslie dowiaduje się jak nazywa się chłopak zakazuje spotykać się jej z nim w szkole i poza szkołą. Leslie dowiaduje się, że to ma związek z przeszłością i jedyną jej nadzieją na dowiedzenie się prawdy jest jej babcia...

Lubiłam czytać książki z tej serii. Historie ogółem podobne do siebie, a zarazem każda inna. Szybko się czyta i chce się kolejną.

Cała seria "Nie dla mamy..." jest typową listą książek dla nastolatek, które ciągle szukają szczęśliwych zakończeń. Zawsze miłosny wątek w tle. Dobrze się z nią wzrasta w latach nastoletnich. Choć z perspektywy czasu wydaje się dość banalna.
Jak pamiętam to mój rekord z tej serii: 4 książki w jeden dzień. Miłe dla oczu.

Jak pamiętam to mój rekord z tej serii: 4 książki w jeden dzień. Miłe dla oczu.

trochę infantylna i przesłodzona, ale taki chyba charakter tych książek. relaksuje i odpręża, ale nie zapada w pamięć...

Bardzo spodobala mi sie ta ksiazka , mogla by byc dluzsza o raz autorka mogla rozwinac niektore watki ale i tak Bardzo mi się spodobala :)

Super

Super

Książkę jak wszystkie z tej serii szybko i przyjemnie się czyta. Historia opisywana w książce jest trochę jak Romeo i Julia, jednak polecam ją bo jest bardzo fajna ;) typowa młodzieżówka

Na prawdę fajna książka :D Super historia , która cały czas zaskakuje . Mi sie bardzo spodobała ;]

Zawsze szybko czytało mi się książki z tej serii, ale tym razem jakoś nie mogłam przez nią przebrnąć, pomimo niewielu stron. Cała historia trochę za cukierkowa i jakby mdła.

• Młodzieżowe
  • Dzieciństwo
  • Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty
  • Z dzieciństwa i młodzieżowe
  • Z dzieciństwa