Ogień w jego dłoniach

Glen Cook Wydawnictwo: Rebis Cykl: Imperium Grozy (tom 4) fantastyka, fantasy, science fiction
The Fire in His Hands
Imperium Grozy (tom 4)
fantastyka, fantasy, science fiction
8371209533
Jan Karłowski

Ogień w jego dłoniach to historia słynnych dla tego świata wojen El Murida, o których tyle wspominano w poprzednich tomach. No właśnie, wspominano i to z przejęciem, a całe wojny okazały się małym konfliktem o niewielkiej sile. Warto zapoznać się z historią Adepta i Króla bez Tronu tylko po to, by wczuć się w dobrze oddany klimat pustynnego fantasy.

• Fantastyka
  • Fantasy
  • 2016
  • Audiobook
  • Do sprawdzenia
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Ogień w jego dłoniach