Ogień w jego dłoniach

Okładka książki Ogień w jego dłoniach
Glen Cook Wydawnictwo: Rebis Cykl: Imperium Grozy (tom 4) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
2000-07-13
8371209533
Jan Karłowski

więcej Więcej

Szkoda, że książki nie były wydawane chronologicznie... Akcja tomu "Ogień w jego dłoniach" dzieje się przed wydarzeniami znanymi z pierwszej książki cyklu pt. "Zapada cień wszystkich nocy". Omawiana książka była zdecydowanie ciekawsza niż pierwsza odsłona cyklu. Bohaterowie są bardzo fajnie przedstawieni — nie zgadzam się z postępowaniem niektórych, ale rozumiem, co nimi...

To nie jest opinia, ale nowa wersja portalu wymaga wpisania kilku słów, by dołączyć książkę do biblioteczki.
Pozdrawiam

Ogień w jego dłoniach to historia słynnych dla tego świata wojen El Murida, o których tyle wspominano w poprzednich tomach. No właśnie, wspominano i to z przejęciem, a całe wojny okazały się małym konfliktem o niewielkiej sile. Warto zapoznać się z historią Adepta i Króla bez Tronu tylko po to, by wczuć się w dobrze oddany klimat pustynnego fantasy.

• Fantasy
  • Fantastyka
  • Imperium Grozy
  • 2007
  • Mam i nie oddam

Dodaj cytat z książki Ogień w jego dłoniach