Teraz albo nigdy

Okładka książki Teraz albo nigdy Elizabeth Adler
Okładka książki Teraz albo nigdy
Elizabeth Adler Wydawnictwo: Amber Seria: Wszystko dla Pań kryminał, sensacja, thriller
Wszystko dla Pań
Now or never
Amber
2000-01-01
2000-01-01
Małgorzata Zajtek
Teraz albo nigdy

Książka pozytywnie mnie zaskoczyła, wciągająca fabuła i pasjonujący wątek miłosny.

Kurczę, naprawdę mi się podobała ta książeczka :)
Po lekturze Woolf, Pilcha czy Krajewskiego jest to miła odskocznia. Powiedziałabym, że romans (którego raczej nie czytuję),z wątkiem kryminalnym. Nie leży to kolo P. Cornwell czy T. Gerritsen, ale fajnie i lekko się czytało.

Kurczę, naprawdę mi się podobała ta książeczka :)

Wciągająca książka, skończyłam ją czytać o 2 godz. drugiej nad ranem, niektóre opisy napawały mnie obrzydzeniem, ale podziwiam autorkę, jak mogła stworzyć taki chory przypadek. Oprócz elementów grozy są ciepły wątek miłosny. Nie jest to lekka lektura na wieczór, ale polecam...

Jeżeli ktoś szuka napięcia i kryminału jak u Garder, Jackson czy Barton , to się rozczaruje. Dla Adler ważniejszy był wątek romantyczny, owszem jest sensacja i dość dobrze się czyta, ale kryminał słaby.

• Elizabeth Adler
  • 2011
  • Romans
  • Aktorzy/reżyser/ świat filmu
  • Przeczytane 2014
  • Własne

Dodaj cytat z książki Teraz albo nigdy