Dewiacja

Rebis
2003-01-01
1998-01-01
Jan Mickiewicz
kryminał sensacja thriller horror robin cook

Po raz kolejny mistrz thrillera medycznego nie zawodzi. Świat wielkich korporacji medycznych ściśle powiązany z nieetycznym postępowaniem w tej dziedzinie nauki. Fabuła trzyma w napięciu. Do tej książki wróciłem ponownie po latach i nadal uważam ją za wartą przeczytania.

Mam mieszane odczucia. Momentami nieskładnie i autor gubi wątek i wskazanie o kim pisze. Sama fabuła jest przyjemna w czytaniu ale nawiązanie na końcu do przekazu jest dla mnie zabawne. Wiem że Robin był prekursorem thrillera medycznego ale chyba też fantasy medycznego bo dużo w książce opisow nie z tej ziemi :)

Czuć, że to początki Cooka. Oj czuć. Temat ciekawy, ale umęczony. Jakoś tak scf zajeżdża.

Jak to u Robina Cooka, thriller medyczny z wartką akcją. Trzyma w napięcie, choć trąca już myszką 😉 Oczekiwałem trochę dłuższego zakończenia i wyjaśnienia wątków pobocznych, ale.... 6/10 obroni.

Trzymała w napięciu, zbyt krótka i na końcu trochę ucięto akcję.

Trzymała w napięciu, zbyt krótka i na końcu trochę ucięto akcję.

Genialny thriller medyczny. Świetnie napisana książka. Dobrze skonstruowana i przemyślana intryga. Akcja nie zwalnia tempa a napięcie w każdą stroną wzrasta. To wszystko sprawia , że chce się więcej. Trudno oderwać się od czytania. W tej książce niczego nie brakuje. Nie zawiodłem się. Po raz kolejny jestem bardzo miło zaskoczony.
Polecam

Polecam

Tak jak uwielbiam piśmiennictwo Robina Cooka, tak "Dewiacja" nie zwaliła mnie z nóg. Mimo wszystko jest ciekawą książką ale nie tak ciekawą żebym chciała do niej wracać.

2079
2017

Uwielbiam książki Robina Cooka i nic na to nie poradzę. Mają dreszczyk emocji, niewyjaśnioną historię i to coś, co mnie do nich przyciąga.

jak lubię książki pana Cooka tak tą jestem rozczarowana! naiwna i kompletnie nierealna, postacie płytkie, a zakończenie to porażka! Nic nie wyjaśnione, żaden wątek nie poprowadzony do końca :(

Calkiem sympatyczny medyczny thriller do połknięcia w 1-2 dni. Rozwiązanie jak zwykle u Cooka pozytywne, dobro zwycięża, ale trudno, przyzwyczaiłem się.

• Robin Cook
  • Thriller medyczny