Marker

Robin Cook Wydawnictwo: Rebis Cykl: Laurie Montgomery/Jack Stapleton (tom 5) kryminał, sensacja, thriller
Norbert Radomski
Rebis
kryminał sensacja thriller horror robin cook
Marker
Laurie Montgomery/Jack Stapleton (tom 5)
kryminał, sensacja, thriller
Norbert Radomski
kryminał sensacja thriller horror robin cook

Świetna książka. Na tym autorze zawsze można polegać. Szybka akcja, trudno się oderwać, a na pewno nie można się nudzić. Zdecydowanie polecam.

Straaaszne dłużyzny, na schemacie comy :(

Pewnie pamiętacie z wcześniejszych wpisów, że Cooka lubię dlatego, że potrafi dokładnie i szczegółowo opisać trudne procesy i zjawiska ze świata medycznego w sposób przystępny dla czytelnika, który na co dzień nie jest związany z medycyną. Tym razem już na samym początku trafiłam na szczegółowy opis zapłodnienia, który jest przedstawiony jako wyczerpujący i niebezpieczny...

Piąta część z cyklu Laurie Montgomery i Jacka Stapletona.
Z okładki:
Laurie Montgomery bada serię dziwnych zgonów w Manhattan General, szpitalu giganta medycznego AmeriCare. Wkrótce dowiaduje się, że odkryto u niej marker genu odpowiedzialnego za raka piersi, i trafia do... Manhattan General. Czy działający w szpitalu morderca i jego tajemniczy zleceniodawcy zdążą dopaść...

Stęskniłem się za kryminałem medycznym, więc pomyślałem - kogo jak nie Cooka. I nie zawiodłem się - najwyższa półka.
Oczywiście dowiemy się wielu cennych informacji z zakresu medycyny, po której autor porusza się z niezwykłą lekkością. Dodatkowo głównymi bohaterami są patolodzy i "smaczki" z ich pracy również poznajemy.
Dobrze rozbudowany wątek osobisty-uczuciowy pomiędzy...

Dobra książka.Wciąga ale jest dość przewidywalna.Trochę jakby przypominająca "Comę". Warta polecenia.

Miłe zaskoczenie. Ten cykl jest znacznie lepszy niż pojedyncze prace tego autora.

Kolejna świetna i wciągająca książka, opowiadająca nieco o genetyce oraz o pracy pielęgniarki bez powołania. Oraz tradycyjnie, o dylematach codzienności i walkach w związku. Polecam :)

Książka nie zapada na dłużej w pamięci. Bardzo przeciętna, żeby nie napisać nużąca. Przeze mnie przeczytana tylko ze względu na to, że nigdy nie zostawiam niedokończonych książek. Zawsze liczę, że chociaż zakończenie po części zrekompensuje mi niedociągnięcia, ale w tym wypadku książka nawet nie broni się samym finałem wydarzeń.

Jak zawsze wciąga, stary dobry Cook.

1 192
  • Robin Cook