Dyskusje o książce Nauczyciel

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
Cykl Zofii Mąkosy pt. Makowa spódnica tak mnie wciągnął, że dwa grube tomy przeczytałam w dwa dni. Uwielbiam takie powieści. Poprzednio miałam cudowną książkę Akuszerki Sabiny Jakubowskiej i też czytałam jednym tchem.Kto nie czytał temu polecam. Może ktoś zna takie historie o kobietach z XVII-XVIIIw chętnie o tematyce medycznej to bardzo proszę o wiadomość.
20 tyg. temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (WRZESIEŃ 2020)
Witam, chętnie wymienię książkę pt. Przeznaczenie puka do drzwi na jakąś inną. Jestem otwarta na propozycje 😊 Książka jest nowa, nie czytana ani razu.  Przeznaczenie puka do drzwi Przeznaczenie puka do drzwi
3 lata temu
Wymienię/sprzedam (Styczeń 2017)
Sprzedam/Wymienię:  Kasacja  Lampiony  Zanim się pojawiłeś  Metro 2033
7 lata temu
Dziesięć książek o nauczycielach
 Lady M. Lady M. Czterdziestu uczniów w klasie, dyrektor, który nie prowadzi lekcji, i woźna ze spuchniętymi nogami sprzątająca całą szkołę- "typowa" warszawska szkoła ;).
7 lata temu
Najszybciej przeczytana książka
 Malowany człowiek: Księga I Malowany człowiek: Księga I Przeczytałam w ok. 2 dni  Zwiadowcy. Ruiny Gorlanu Zwiadowcy. Ruiny Gorlanu Przeczytane w 1 dzień  Młody Samuraj. Droga Wojownika
9 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (I kwartał 2013)
Marcowy stosik z podsumowaniem. :) http://szeptksiazek.blogspot.com/2013/04/podsumowanie-marca-2013.html
11 lata temu
Pokazuje 6 z 7