KSIĄŻKI WYBRANE: P jak Potrzask; Serce w ogniu; Śmiertelny sen; Świetliste lato

Okładka książki KSIĄŻKI WYBRANE: P jak Potrzask; Serce w ogniu; Śmiertelny sen; Świetliste lato
Nicholas EvansSue Grafton Wydawnictwo: Reader's Digest Seria: Książki Wybrane Reader's Digest kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Książki Wybrane Reader's Digest
P is for Peril;Smoke jumper;Dead sleep;Summer light
Reader's Digest
2002-01-01
2002-01-01
Piotr Art, Anna Kołyszko, Grzegorz Gortat, Michał Ignar
thiller sensacja kryminał czteropak

więcej Więcej

Dopiero po przeczytaniu wszystkich czterech powieści doczytałam się iż są one skrócone :] być może dlatego mój odbiór był taki słaby, jedna tylko przykuła moją uwagę na tyle by o niej wspomnieć a jest to Serce w ogniu, duże zaskoczenie odnośnie fabuły która zapowiadała się o strażakach spadochroniarzach a okazała się dużo bardziej rozbudowana i dramatyczna niż zakładałam.

wkurza mnie tylko oprawa graficzna i mała czcionka

same tytuły jak zawsze w RD świetne i autorzy "mniej znani", a bardzo ciekawi !

P jak Potrzask

Przeczytałam 3 z 4 utworów:
"P ja potrzask" - czyta się dobrze, bohaterka alfabetu zbrodni jak zwykle nie zawiodła, aczkolwiek miałam problem kto zabił i musiałam się kilka kartek cofnąć (chyba się rozkojarzyłam przy końcu :) )
"Śmiertelny sen" - wciąga od pierwszej strony i trzyma w napięciu do końca.
"Świetliste lato" - lekka, łatwa i przyjemna, oczywiście z happy endem...

p jak potrzask

Najlepsza z nich wszystkich była książka Grega Ilesa.

Na półkach: , , , ,

Daje 8 - tylko dlatego że mega spodobała mi się powieść " Śmiertelny sen" . Wciągająca, mroczna, zaskakująca... Świetny kryminał jak dla mnie :)

PS. Nie czytałam innych powieści z tego tomu - ponieważ opisy mi się nie spodobały i nie zachęciły do czytania :P

Szczerze? Przeczytałam dwie pierwsze powieści z tej książki jak najszybciej bo bardzo chciałam wreszcie przeczytać śmiertelny sen o którym dużo pochlebnych rzeczy słyszałam, a ostatniej powieści nawet nie tknęłam. Śmiertelny Sen utrzymany jest w bardzo mrocznym klimacie który wręcz kocham mimo ze mam po nim koszmary i boję się sama chodzić po ulicach. Powieść jest...

Tom bardzo słaby. Nie polecam.

Świetna lektura dla tych, którzy lubią wyzwania, śledztwa a przy tym wątek miłosny.

• 000 lata wydania książki 2000-2004
  • Kryminał/ sensacja/ thriller