Podręczny NIEporadnik. Grzebień

Okładka książki Podręczny NIEporadnik. Grzebień Paweł Pawlak, Wojciech Widłak
Okładka książki Podręczny NIEporadnik. Grzebień
Paweł PawlakWojciech Widłak Wydawnictwo: Czerwony Konik Seria: Podręczny NIEporadnik literatura dziecięca
28 str. 28 min.
literatura dziecięca
Podręczny NIEporadnik
Czerwony Konik
2010-01-01
2010-01-01
28 min.
literatura dziecięca humor

Okładka książki Maciupek i Maleńtas. Niezwykłe przygody w Brzuchu Mamy Artur Gulewicz, Anna Janko
Maciupek i Mal... Artur Gulewicz, Ann...
Okładka książki Podręczny NIEporadnik. Młotek Paweł Pawlak, Wojciech Widłak
Podręczny NIEp... Paweł Pawlak, Wojci...
Okładka książki Mały Asmodeusz Ulf Stark, Józef Wilkoń
Mały Asmodeusz Ulf Stark, Józef Wi...

Pojawiła się druga mała książeczka z serii Podręczny NIEporadnik autorstwa profesora Kurzawki i adiunkta Kwasa. Tym razem szacowni badacze zajęli się grzebieniem. Ku uciesze wszystkich czytających rzetelnie tłumaczą, do czego grzebień nie służy. Ma to nam pomóc w uniknięciu błędnych decyzji, rozczarowań, napadów melancholii lub złości. Na pewno, więc grzebień nie służy do gry na saksofonie, bronowania pól uprawnych uprzednio zaoranych, nawiązywania znajomości, spinania dokumentów, przetykania zatkanych rur, określania stron świata czy odstraszania owadów. NIE poradnik więc radzi, z czym sobie grzebień absolutnie nie poradzi. Profesorowi Kurzawce i adiunktowi Kwasowi dzielnie nadal asystują Wojciech Widłak i Paweł Pawlak. Wspaniała książka pełna humoru z cudownymi ilustracjami. Styl zastosowany w części pierwszej w postaci rozprawy naukowej został utrzymany. "Podręczny nieporadnik. Grzebień" to kontynuacja "Podręcznego nieporadnika. Młotka" - Najpiękniejszej Książki Roku IBBY 2009. W przygotowaniu kolejne części serii Podręczny NIEporadnik Profesora Kurzawki i Adiunkta Kwasa. Nadal stoję na stanowisku, że C U D N E.

Znakomita, śmieszna, Młody czyta i wybucha śmiechem co chwilę... A zaraz potem wymyśla do czego jeszcze może NIEsłużyć każdy przedmiot :D

• Dla dzieci i młodzieży
  • Z autografem