Internet możliwości

Okładka książki Internet możliwości Weronika Modzelewska
Okładka książki Internet możliwości
Weronika Modzelewska Wydawnictwo: Onepress biznes, finanse
biznes, finanse
Internet możliwości. O tym, jak wypromować firmę i zarabiać więcej, pracując mniej
Onepress
2023-05-30
2023-05-30
marketing biznes internet możliwości przystanek internet weronika modzelewska

Książeczka w sam raz dla poczatkujących. Dowiesz się z jak wybrać domenę, jak zabrać się do stworzenia strony internetowej, jakie formaty treści są na Social Media. Powielanie tematów z publikacji ukazujących się już od lat. Na początek w sam raz. Ja nie dowiedziałem się z niej niczego nowego. Nie polecam.

Cześć! 🌸☀️
Tak jak zapowiadałam na Instastory przychodzę z recenzją książki, którą ostatnio czytałam w trakcie moje challengu 30 dni z minimalizmem. "Internet możliwości: O tym, jak wypromować firmę i zarabiać więcej, pracując mniej" to książka od Weroniki Modzelewskiej prowadzącej swoje Social Media jako @przystanekinternet . Ostatnio bardzo polubiłam się z taką tematyką poradników, co zresztą mogliście już zauważyć na moim profilu. Nie mogłam się więc oprzeć tej pozycji, która jak zapewne się ze mną zgodzicie, przyciąga od razu wzrok piękną okładką!🎀 A co znajdziemy w środku? 🤔

W środku znajdziemy przewodnik po świecie marketingu internetowego. W prosty i praktyczny sposób prezentuje możliwości które możemy znaleźć w Internecie. Jest ona zarówno dla osób stawiające swoje pierwsze kroki w SM, ale także dla „starych wyjadaczy” znajdzie się coś ciekawego. Na pewno pozwoli usystematyzować wiedzę oraz sprawdzić czy korzystamy ze wszystkich możliwośvi jakie daje nam świat wirtualny. W książce znajdziemy konkretne wskazówki jak wypromować swoją markę w Internecie i jak sam tytuł wskazuje: zarabiać więcej, pracując mniej😊

Książka nie jest wielkich rozmiarów, ale kryje w sobie same konkrety. Jeśli chcielibyśmy dowiedzieć się więcej na wybrane tematy autorka zastosowała bardzo ciekawe rozwiązanie. Znajdziemy w książce kody QR które przekierowują nas do kolejnej wiedzy. Super pomysł!😍 książkę otrzymałam do recenzji od Wydawnictwa Helion.

Cześć! 🌸☀️

"Internet możliwości: O tym, jak wypromować firmę i zarabiać więcej, pracując mniej" autorstwa Weroniki Modzelewskiej to pozycja, która przybliża czytelnikom świat marketingu internetowego. Książka w sposób przystępny i zrozumiały prezentuje strategie, które pozwalają skutecznie promować firmę w sieci i osiągać większe zyski, jednocześnie ograniczając poświęcony temu czas. Zrozumienie, że internet jest ogromnym źródłem możliwości, jest kluczowe dla osiągnięcia sukcesu we współczesnym biznesie, a ta publikacja z pewnością wniesie światło na tę kwestię.

"Internet możliwości" to inspirująca książka, która przynosi wyraźne wskazówki i cenne strategie dla przedsiębiorców, którzy pragną wykorzystać potencjał internetu w promocji swoich firm i osiągnięciu większych zysków, jednocześnie ograniczając czas poświęcony pracy. Autor przedstawia te techniki w przystępny sposób, dzięki czemu nawet osoby bez wcześniejszego doświadczenia w marketingu internetowym będą mogły zrozumieć i zastosować zawarte w książce wskazówki.

Jednym z kluczowych atutów tej książki jest jej praktyczne podejście. Autorka nie tylko opowiada o ogólnych zaletach marketingu internetowego, ale także krok po kroku wyjaśnia, jak działać w praktyce. Czytelnicy zdobędą wiedzę na temat różnorodnych narzędzi i platform, takich jak media społecznościowe, reklama płatna czy content marketing, które mogą być wykorzystane do skutecznej promocji firmy.

Książka skupia się nie tylko na promocji, ale także na zwiększaniu efektywności pracy. Autorka przekonuje, że kluczem do większych zysków nie zawsze jest ciężka praca, ale raczej mądrzejsze zarządzanie czasem i zasobami. Wprowadza czytelników w świat automatyzacji i outsourcingu, co pozwala na lepsze wykorzystanie czasu i skupienie się na najważniejszych aspektach rozwoju biznesu.

"Internet możliwości: O tym, jak wypromować firmę i zarabiać więcej, pracując mniej" to wartościowa pozycja dla przedsiębiorców poszukujących praktycznych i skutecznych strategii w promocji swojej firmy w świecie internetu. Autor dostarcza wartościowej wiedzy, dzięki której czytelnicy zyskają pewność, że mogą odnieść sukces, zachowując równowagę między pracą a życiem prywatnym.

Jedynym minusem jest to, że książka dotyczy podstawowych zasad działania w Internecie. Jeśli jesteś osobą, która zaczyna promowanie firmy w Internecie, będziesz zachwycony/a. Jeśli jednak, jak ja, masz podstawowe pojęcie o social mediach, to niewiele nowego się dowiesz. Ja potraktowałam książkę, jako takie uporządkowanie wszystkiego, ale niestety nic nowego nie wniosła.

"Internet możliwości" to wiedza o marketingu dla małych biznesów w pigułce. Idealna na start.
W książce jest sporo treści, ale znajdziemy też dodatkowe kody QR przekierowujące do kolejnych informacji uzupełniających poruszany temat - fajna sprawa. Autorka porusza tu tematy dotyczące własnej strony, mailingu, Instagrama, Facebooka i TikToka, a następnie w jaki sposób być bardziej widocznym w sieci i docierać do odpowiednich klientów. Nie zabrakło też informacji o tym jak korzystać z reklam na platformach społecznościowych - wszystko opisane krok po kroku.
Książka jest napisana łatwym, przyjemnym językiem więc bardzo dobrze się ją czyta. Teoria poparta jest przykładami, znajdziemy też schematy do uzupełnienia.
Według mnie książka warta przeczytania, zwłaszcza gdy ktoś rozpoczyna przygodę z biznesem online (choć rady da się też zastosować w przypadku blogów).

„Internet możliwości” to pozycja obowiązkowa dla każdego kto posiada własny biznes (bądź planuje go założyć). Weronika Modzelewska pokazuje nam jak w dość łatwy i przede wszystkim skuteczny sposób dotrzeć do grona potencjalnych klientów w sieci.
Na stornach tej niepozornej i dość cienkiej objętościowo książki znajdziemy masę cennych informacji, które mają dość uniwersalną postać. Wszystkie wskazówki może wykorzystać zarówno osoba prowadząca szkolenia, jak i kosmetyczka czy osoba zajmująca się rękodziełem. Porada pasują do każdej branży, gdzie chcemy sprzedać swój towar i „siebie”.
Bardzo mi się spodobało, że autorka pomimo ogromu wiedzy i doświadczenia jakie posiada to napisała swoją książkę w sposób lekki, przyjemny i co najważniejsze przestępny. Tutaj każdy laik zrozumie co i jak należy zrobić tym bardziej, że książka opatrzona jest w grafiki i pomagające zrozumieć poszczególne zagadnienia. A jeżeli wiedza z książki to za mało autorka przygotowała dla nas kody QR przekierowujące do większej dawki informacji.

„Internet możliwości” to naprawdę świetna książka, która przeprowadzi nas przez świat internetowych możliwości i pomoże dotrzeć do większego grona odbiorców. Jeżeli ktoś interesuje się tym tematem i chce osiągnąć więcej pracując mniej to koniecznie musi sięgnąć po tę książkę.

Idealna pozycja dla każdego kto posiada mały lub większy biznes i chciałby dotrzeć do większego grona odbiorców w sieci. Weronika Modzelewska - ekspertka w dziedzinie social mediów, w tym tytule dzieli się swoimi wskazówkami i doświadczeniem nabytym w pracy z różnymi przedsiębiorcami. Autorka bezsprzecznie wie o czym pisze i zna się na temacie e-commerce i marketingu. Książka napisana jest w przystępny sposób i prosta w zrozumieniu. Znajdziemy w niej także miejsca na własne zapiski, schematy do uzupełnienia, pytania pomocnicze, kody QR przekierowujące do większej dawki informacji. Mimo, iż jest to objętościowo cieniutka pozycja to niesie ze sobą wiele cennej wiedzy. Napisana jest w sposób uniwersalny - porady mogą przydać się zarówno osobom sprzedającym w sieci rękodzieło ale też osobom prowadzącym szkolenia online. Każdy tak naprawdę znajdzie tu coś dla siebie i to jest w tej książce genialne. Poza tym pozycja jest pięknie wydana i bogata w interesujące grafiki i ilustracje pomagające zrozumieć poszczególne zagadnienia.

• Popularnonaukowe
  • Samodzielne

Dodaj cytat z książki Internet możliwości