Polowanie na szczupaka

Okładka książki Polowanie na szczupaka Jacek Joachim
Okładka książki Polowanie na szczupaka
Jacek Joachim Wydawnictwo: Estymator Seria: Seria z Krukiem kryminał, sensacja, thriller
Seria z Krukiem
Estymator
2022-01-01
1969-01-01
Jacek Joachim Polowanie na szczupaka

Atmosfera "Pana Samochodzika" i to już powinna być reklama i zachęta do czytania, Jacek Joachim potrafi stworzyć tak niesamowitą atmosferę, że paznokcie zjedzone do samych łokci. No po prostu kocham :D

Kryminał z myszką w bardzo przyjemnej formie. Przystojny i inteligentny milicjant działający incognito. Czasy PRL ale bez tej siermiężności. Coś jakby Bond (z lat 60) i Pan Samochodzik.

Fajny klimat lat 60.

Fajny klimat lat 60.

Klasyczny PRL-owski kryminał. Jeśli ktoś lubi klimaty retro, to szczerze polecam.
Z przyjemnością przeczytałam ponownie, po naprawdę wielu latach, książkę Jacka Joachima. Uwielbiałam je jako nastolatka.
Pan Joachim jest zawsze bohaterem swoich książek. Kocham go za poczucie humoru. Sprawy kryminalne rozwiązuje jak logiczne zagadki, partię szachów… Jest inteligentnym, obdarzonym humorem i czułym na wdzięki kobiece milicjantem.

• Domowa biblioteczka
  • Ebook do kupienia
  • Literatura popularna
  • Kryminały PRL
  • Kryminały

Dodaj cytat z książki Polowanie na szczupaka