Hulajnoga Zuzia. Przyjaciółka

Wydawnictwo SBM
2023-05-15
2021-06-04
32 min.
Hulajnoga Zuzia przyjaciółka zabawa dla najmłodszych

Okładka książki Samochodzik Franek. Astronauta Karolina Górska, Wojciech Górski
Samochodzik Fr... Karolina Górska, Wo...
Okładka książki Samochodzik Franek. Wiosna Karolina Górska, Wojciech Górski
Samochodzik Fr... Karolina Górska, Wo...

Znacie serię o Hulajnodze Zuzi od @wydawnictwosbm? My oczywiście tak! I choć nie mamy całej kolekcji to zdecydowanie bardzo lubimy ❤️

Tym razem Zuzia zabiera nas w swoim wolnym dniu na spacer po mieście, hulajnoga pragnie poznać kogoś z kim będzie mogła się pobawić. W końcu nie ma nic lepszego niż spędzanie czasu ze znajomymi, a nie nudzić się w domu! Zuzia dzięki temu, że jest odważna i otwarta na nowe znajomości szybko znajduje inne hulajnogi i przyjmuje zaproszenie do wspólnej zabawy.
Cały dzień upływa bardzo szybko i jest naprawdę pełen przygód, których by się nie spodziewała!

Podoba mi się też to, że tutaj mamy wątek pomocy innym... Zabawa jest super, ale czy nie jest lepsza gdy możemy komuś pomóc? 🥰 Mojej córce taki wątek przypadł do gustu i zapoczątkował dyskusję na temat tego co to jest pomoc i komu można pomóc! Cieszę się! Sama bym nie wpadła na taki pomysł, a tutaj przy okazji czytania ulubionej książeczki, nawiązała się dyskusja i nauka zachowania. ❤️

Wydawnictwo po raz kolejny nie zawodzi i na koniec znajdziemy pytania odnośnie przeczytanej historii, co najlepiej sprawdza to jak uważnie dzieci nas słuchają! To moja ulubiona część tej serii!

Serdecznie polecamy 🥰

Całkiem przyjemna lektura.