Okładka książki On tu rządzi Kinga Litkowiec
Okładka książki On tu rządzi
Kinga Litkowiec Wydawnictwo: Pascal Cykl: Mystic (tom 1) Seria: LoveBook literatura obyczajowa, romans
Mystic (tom 1)
LoveBook
Pascal
2023-05-17
2023-05-17

Mam mieszane uczucia co do tej pozycji...
Niby moja tematyka, styl pisania autorki też był w porzadku, historia ciekawa, były zwroty akcji, fajne pikantne sceny, ale coś mi nie grało...
Zdecydowanie było za mało rozdziałów poświęconych z punktu widzenia Jamesa.
Wydaje mi się również, że uczucie między bohaterami pojawiło się zbyt szybko.
Szybko też doszło do pierwszego zbliżenia, a wolę jak napięcie jest dłużej budowane.
Ale chyba najbardziej mi przszkadzał motyw klubu i scen z nim związanych. To chyba nie moje klimaty 🫡
Ze względu na to, że kolejny tomy również będą się kręciły wokół Mistic nie wiem czy sięgnę po dalsze części.

Mam mieszane uczucia co do tej pozycji...
Zdecydowanie było za mało rozdziałów poświęconych z punktu widzenia Jamesa.
Wydaje mi się również, że uczucie między bohaterami pojawiło się zbyt szybko.
Szybko też doszło do pierwszego...

Szalenie naiwna fabuła. No ale rozumiem, że ten typ powieści ma zadawalać inne obszary mózgu. I ten drugi cel spełnia w stopniu wystarczającym, choć 50 twarzy Greya to nie jest...

Polecam.

Polecam.

6,5/10

6,5/10

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

🍑 Recenzja 🍑
To już ostatnia książka którą przeczytałam w 2023 roku. Jeszcze całkowite podsumowanie i w końcu będę mogła zacząć ten rok♥️

31/52
Tytuł: On tu rządzi
Seria: Mystic
Autor: Kinga Litkowiec
Wydawnictwo: Love book

Kiedy na imprezie na której jesteś z rodzicami poznajesz ich dobrego znajomego,i już wiesz że musisz się od niego trzymać z daleka.

Raven dwudziestoletnia studentka zaczyna staż u Collinsa. Jest on znajomym rodziców, oraz 10 lat starszy od dziewczyny. Po spotkaniu na jednej z imprez, wie że musi się trzymać od niego z daleka. Jednak to nie wychodzi jej jednak za bardzo. Między tą dwójką zaczyna się rodzić uczucie któro początkowo jest spychane w kąt, ale po czasie oboje się temu poddają.

Książki autorki uwielbiałam i będę uwielbiać, dlatego nikt pewnie nie jest tym zdziwiony że biorę wszystko jak lekci. Co do samej książki była świetna. Czy podobała się? Oczywiście. Czy coś mi się nie podobało? Jedna rzecz, a raczej wścibska recepcjonistka która działa mi mega na nerwy. Właśnie czekam w kolejce na drugi tom tej serii. A książkę przeczytałam dzięki BT u

🍑 Recenzja 🍑

Wydawnictwo: Love book

Raven...

2/2024
Przeczytałam na Legimi.

7/10 choć na początku pomyślałam, że druga książka w tym roku i już będzie z wysokiego "ce".
Jednak im dalej tym miałam więcej negatywnych myśli.

Kiedy zaczęłam czytać, nie mogłam się oderwać. Żałowałam, że tak długo odkładałam tę książkę na później.
Jednak gdzieś od 15, może 16 rozdziału stwierdziłam, a może się wkurzyłam, bo jak sam temat BDSM jest dla mnie tematem jak każdy inny. Niech tam każdy sobie robi co chce w łóżku. Pod kołdrę nikomu nie zaglądam. Ale tutaj.... Rozumiem, że ona ma 20 lat... Ale na litość dlaczego od razu się zakłada, że jest chętna i chce spróbować, że jej to wszystko pasuje?!
Mam poczucie, że główny bohater nie szanował totalnie zdania naszej głównej bohaterki. Wziął sobie temat domina nie tylko do łóżka, ale również w życie codzienne.
Ona, choć krępują ją pewne rzeczy, nic nie mówi, bo chce żeby on był szczęśliwy... Trochę takie zachowanie osoby zmanipulowanej.

Podeszłam do lektury z optymizmem. Czytałam bez tchu. Nie spałam po nocy, tylko czytałam.
A końcówką się rozczarowałam....

W efekcie daje 7/10 bo zasługuje. Bo się dzieje. Bo są dobre sceny. Bo jest spoko ale jakoś tak mi ta ich relacja.... Nie bardzo.

2/2024
Przeczytałam na Legimi.

Jednak im dalej tym miałam więcej negatywnych myśli.

On tu rządzi

Raven jest studentka, ma dwadzieścia lat, kochających i zaradnych rodziców, ma przy sobie wierną przyjaciółkę. Kobieta pewnego dnia rozpoczyna staż u Collinsa. Jest on właścicielem magazynu "New York News". Okazuje się również, że jest on przyjacielem jej ojca. Czyżby kobieta dostała ten staż po znajomości? 🤔
Dziewczyna od pierwszego wejrzenia Jamesa wie, że powinnam trzymać się od niego jak najdalej. Dlaczego? 🤔 I czy to zrobi? 🤔

James Collins jest mężczyzną przystojnym, tajemniczym, mrocznym, a zarazem ma w sobie coś, co kobiety przyciągnie z ogromną siłą do niego. Czy Raven też to przyciągnie? 🤔 Czy może przeszkodzi jej to, że jest straszy od niej o piętnaście lat? 🤔
Czy jest możliwe, żeby kilka wymian spojrzeń mogło zawrócić w głowie? 🤔

Nic dla dziewczyny się nie liczyło, gdy on był w pobliżu. Dlaczego? 🤔
Pewnego dnia Raven odkrywa, że James miał tajemnicę. Jaka? 🤔
Jak zakończy się relacja tej pary? 🤔
Czy wiek ma znaczenie? 🤔
A może stopień w hierarchii zawodowej ma znaczenie? 🤔 Jak myślicie? 🤔
Na te pytania znajdziecie odpowiedzi jak sięgnięcie po książkę 📖 ♥️

Każda książka od Kingi jest inna, inaczej napisana, ale widać, że w każdej jest włożone serce ♥. Autorka dobrze pisze, ciekawie. Historia wciąga od pierwszej strony. 🤔 Jak tu żyć do następnego tomu ? 🤔 😢 Czy on będzie o innych bohaterach czy o tych samych.

Książka opisuje biurowy romans, połączony z dawką BDSM, są też gorące sceny zbliżeń.
I ta okładka, która jest prześliczna. Podczas czytania można oderwać się od życia codziennego i wrzucić się w wir fantazji, ta książka w tym pomaga.

Polecam Wam przeogromnie ❤️ ❤️.

Gratuluję autorce i życzę dalszych sukcesów 📚.

Bardzo dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ❤️.

On tu rządzi

Dziewczyna od pierwszego wejrzenia Jamesa wie, że...

🔥 Recenzja 🔥
Autorka @rhythm_of_my_life_
Wydawnictwo @wydawnictwo_pascal_books

@rhythm_of_my_life_ w każdej swojej książce udowadnia nam, że doskonale odnajduje się w świecie romansów i intryg i czarnych charakterów. Już dawno jej książki skradły moje serce ❤️

Raven jest młoda dziewczyną, dziennikarką, studentką, marząca o własnym programie. Dziewczyna pochodzi z bogatej rodziny. Rodzice mimo że nie popierają zawodu jaki obrała sobie dziewczyna, może liczyć na ich pomoc. Ojciec zapoznaje ja z Jamsem, młodym biznesmenem, który od podstaw stworzył Swoje imperium. Jest bezwzględny, stanowczy, nie nawiedzi spóźnialstwa. Proponuję Raven staż w swojej gazecie, będzie jego asystentką. Podczas pierwszego spotkania nie może oderwać od niego wzroku. Czy dziewczyna poradzi sobie na tym stanowisku ? Czy dowiemy się jaką tajemnice skrywa James? Jak ułoży się ich współpraca? Czy dziewczyna się podda i zrezygnuje ?

Książka dynamiczna, strony same płyną do przodu. Dużo mrocznych, pikantnych scen z sekretem w tle. Emocje będą wrzeć 😍😍

"Miał w sobie coś tajemniczego i mrocznego. A jestem świadoma że to co zakazane smakuje najlepiej.
Jednak wystarczyła jedna rozmowa bym dowiedziała się że jest to przyjaciel mojego ojca. A gdyby tego było mało jestem na stażu w firmie mężczyzny który zawrócił mi głowę.
Piętnaście lat starszy, przyjaciel mojego ojca, mój zakazany owoc. Czy jednak ta relacja ma szansę na powodzenie?
Jednak nie wszystko wiedziałam o Jamesie ale pragnęłam się tego dowiedzieć…"

Ta książka jest ekscytująca i zajmuje wyjątkowe miejsce na mojej półce.

#romans#hallobookstagram#booksgram#korporacja#kochamromanse#kochamksiążki#molikiksiążkowe#pascal#roznicawieku

🔥 Recenzja 🔥
Autorka @rhythm_of_my_life_
Wydawnictwo @wydawnictwo_pascal_books

Początkowo myślałam, że będzie romans biurowy z dużą różnicą wieku. Nic bardziej mylnego. Książka nie ma jakiejś dynamicznej akcji ale ma w sobie dużą dawkę mocnych scen z motywem BDSM. Książkę czyta się jednak błyskawicznie, lekko a postacie są świetnie wykreowane.

To było moje pierwsze spotkanie z autorką i książka nie przypadała mi do gustu. Książka przeczytana w jeden wieczór taka bez większych emocji. Może to nie był czas na taką książkę... Ani polecam ani nie nie polecam.

• Różnica wieku

Kinga Litkowiec On tu rządzi Zobacz więcej