RECENZJA

💚„NIEBEZPIECZNY MĘŻCZYZNA” 💚

CYKL: ZAKOCHANE W GANGSTERACH (tom 4)

AUTOR: NATALIA KULPIŃSKA

WYDAWNICTWO: DLACZEMU

JAK CIENKA JEST GRANICA MIĘDZY MIŁOŚCIĄ A NIENAWIŚCIĄ.?

„Nigdy nie będę niewinnym aniołem, bo już na starcie obcięto mi skrzydła, a w ich miejscu pozostały krwawe rany układające słowo „przeklęta". Jestem upadłym aniołem, który ma już do końca życia składać pokłony szatanowi”.

„Niebezpieczny ochroniarz” to kontynuacja losów Zojki Sorokow i bohaterów z poprzednich części, Akima i Marty, Maksa i Sary, ale głównie koncentrujemy się na wątku Zoji Sorokow i Marco Coletti.
Wciągająca historia, która pochłonęła mnie bezpowrotnie, w niebezpieczny mafijny świat i jego oblicza. To był rollercoaster zdarzeń, fabuła przepełniona dużą dawką niebezpieczeństwa, ogromem adrenaliny, zwrotów akcji, emocji, intryg, manipulacji.
Opowieść o walce o wolność, normalne życie, miłość, przepełniona emocjami, dużą ilością akcji, niebezpiecznych momentów i nieoczekiwanych zwrotów.
Całość dynamicznie poprowadzona,   autorka nie zwalnia tempa i idealnie zbudowała atmosferę świata mafijnego, a my możemy idealnie wczuć się w nią. Ciekawe poprowadzony wątek romantyczny, który rozwija się niepostrzeżenie, niepospiesznie i bohaterowie nie lądują od razu w łóżku.
Autorka pokazuje tutaj, aby nie powielać błędów innych, a popełniać własne i nie bać się ich, bo właśnie one nas kreują.
To idealna pozycja dla fanów romansów mafijnych.

Na co możemy liczyć:
-różnica wieku, intrygi, tajemnice, strach, porwania, strzelaniny, walkę z przeciwnościami, emocje, uczucia, groźnych mafiosów.

„Noc ani przez chwilę nie utula mnie do snu, a każdy, nawet najmniejszy szmer powoduje szybsze bicie serca. Myśli wchodzą i wychodzą z mojej głowy, robiąc nieznośny przeciąg i zawieruchę”.

Książka napisana jest z perspektywy głównych bohaterów Zojki Sorokow, Marco Coletti, Akima Sorokow. Dzięki temu zobaczymy ich dalsze losy, zobaczymy, jak się miewają i co naszykował dla nich los. Poznamy ich emocje, jakie uczucia w nich siedzą, z czym przyjdzie im się zmierzyć.

Bohaterowie świetnie wykreowani, wyraziści, różnorodni, charakterni.
Niby się nie znają, a coś ciągnie ich ku sobie i wyczuwalne są emocje wokół nich, ich relacja była niepewna, pełna napięcia.

Zoja to kompletnie nieprzystosowana do normalnego życia dziewczyna, która trzymana była pod kloszem. Przeszła w życiu bardzo dużo złego, a jej decyzje, które podejmuje, teraz będą ciągnąć się za nią. Kiedy chce, bywa pyskata i  zadziorna, silna, a jednocześnie jest delikatna i krucha. Popełnia wiele błędów, narwana, szybciej działa niż myśli, co wiele razy odbiło się na niej. Ale pomimo wszystko bardzo ją polubiłam.

Marco trafił w końcu na godnego przeciwnika.
Dziewczyna przyciąga go niesamowicie niczym magnes, która porusza jego żelazne serce, zmieniając coś w nim. Zawładnęła głowę i nie chce z niej wyjść.

W tej części rozczarował mnie Maks i przestałam go lubić, nie spodziewałabym się tego po nim.

„Nikt nie dał kodu na nieśmiertelność, a jak zauważyliście, życie ofiarowuje nam więcej cierni niż róż. Dlatego przestańcie tak bezczelnie wyczekiwać jutra, zapominając, że do dyspozycji mamy tylko dzisiaj”.

Zoja Sorokow została, wdową w wieku dwudziestu lat a teraz pragnie normalności, być zwykłą dziewczyną, robić to co dziewczyny w jej wieku i w końcu zacząć żyć, nie martwić się o jutro i wymazać wszystko ze swojej pamięci i z życia, ale to nie jest takie proste. Choć tak banalne pragnienie normalności, czy to tak wiele, czego można pragnąć.
Wyjeżdża do obcego kraju, by nabrać dystansu i zostawić przeszłość za sobą.  Ucieczka do innego kraju wydawała się idealnym rozwiązaniem, tylko nie zdaje sobie sprawy, że od tego świata nie można uciec, bo ono cały czas kroczy za nią.
Postanawia znaleźć normalną pracę, a fałszywa tożsamość ma jej w tym pomóc.
Trzeba mieć prawdziwe szczęście, aby trafić do klubu gdzie, jednym z szefów jest sam Marco Coletti.
Wpada w poważnie tarapaty. Miłość i nienawiść dzieli cienka linia, a Zoja i Marco z każdym dniem zaczynają się o tym przekonywać.
Zatoczyła koło i znalazła się w punkcje wyjścia.

-Czy będzie Zoja mogła w końcu czuć się bezpieczna?
-Czy od mafii można uciec?
-Czy pyskata złośnica zapiszę się mocno w historii Marco?
-Czy będzie umiała rozpoznać w porę prawdziwą miłość?
-Czy Marco zawalczy o Zoje?
-Czy Marco będzie mógł liczyć na Maksa?
-Kto poluje na Zoje?
-Czy mafia otoczy znów ją z każdej strony.?
-Czy Akim pozwoli Zoi samej decydować o sobie?

Polecam 💚💚💚.
Dziękuję wydawnictwu za egzemplarz do recenzji. Współpraca barterowa.

RECENZJA

💚„NIEBEZPIECZNY MĘŻCZYZNA” 💚

CYKL: ZAKOCHANE W GANGSTERACH (tom 4)

AUTOR: NATALIA KULPIŃSKA

WYDAWNICTWO: DLACZEMU

JAK CIENKA JEST GRANICA MIĘDZY MIŁOŚCIĄ A NIENAWIŚCIĄ.?

#zakochanewgangsterach 4

💬@natalia.kulpinska_autorka

Kontynuacja losów zojki sorokow, siostry akima z książki "niebezpieczny kochanek”, która po wszystkich przeżyciach zapragnęła uciec do mediolanu, by odciąć się od przeszłości.
Fałszywa tożsamość to pierwszy stopień do ukrycia swoich korzeni. Praca w knajpie, której jednym z szefów jest marco coletti, to kolejny krok, który podejmuje zojka. Niestety cięty język, charyzmatyczność oraz pewność siebie wpędzają ją w otwarty konflikt z szefem. Miłość i nienawiść dzieli cienka granica, a tych dwoje z dnia na dzień zaczyna się o tym przekonywać. Jednak sielanka nie trwa wiecznie – akim zabiera siostrę z powrotem do polski.
Ale to nie wszystko, co los przygotował dla młodej kobiety, jej brata oraz marco, który zamierza walczyć o swoją ukochaną. Porwanie, obietnice złożone przed laty, porozumienia z wrogami to tylko namiastka tego, z czym przyjdzie zmierzyć się naszym bohaterom.
______

Finałowa część serii # ZakochanewGangsterach. Poprzednia część totalnie mnie urzekła. Jak było w tym przypadku?

W tym przypadku mam zupełnie inne emocje. Może zacznę od tego, co mi się podobało.
- z pewnością nawiązaniem do poprzednich części. Miło było poznać losy innych bohaterów. Jak dla mnie było to takie wieńczące całą serię.

Ale co wpłynęło na zmianę moich wrażeń? Wiele rzeczy:

Po pierwsze - totalnie nie czułam tej historii. Była dla mnie mocno naciągana. Zbyt przewidywalna.

Po drugie - chaotyczna i zbyt przesadzona akcja. Owszem - na przestrzeni ponad 400 stron zadziało się tyle - że spokojnie można by zrobić z dwie historie. Nie nudziłam się jeśli o to chodzi, ale było wszystkiego za dużo.

Po trzecie - bardzo irytującą ( mnie osobiście ) bohaterka - Zojka. Według mnie pokazała się jako niedojrzała emocjonalnie kobieta, lekkomyślna i w dodatku taka Zosia - Samosia.

Trochę mi szkoda, bo lekko się męczyłam z tą częścią. Liczyłam na podobne emocje jak w przypadku 'Niebezpiecznego ochroniarza'. No cóż... nie zawsze otrzymujemy to na co liczymy.

Masz tą część w planach? Albo już jesteś po lekturze?
Daj znać!

#zakochanewgangsterach 4

💬@natalia.kulpinska_autorka

Recenzja patronatu

[…]Każdy powinien mieć dwoje ukochane miejsce, do którego będzie wracał ze wszystkich podróży. Taki skrawek świata, który śmiało można nazwać domem[…]

Dobry wieczór Moliki;) czy Wy macie takie właśnie miejsce? Miejsce do którego wracacie i czujecie się jak w domu?

Tak jak nasza bohaterka. Księżniczka mafii, z napisanym słowem „przeklęta”. Przeklęta na wieki. Z mafii się nie da uciec chyba że w czarnym worku. I nasz bohater Marco. Bawidamek, posiadający mnóstwo kobiet, łamiący im serce, ale jego świat nagle staje się jedyny, gdy poznaje naszą bohaterkę. Czy dwie mafie mogą się połączyć? Czy różnica wieku ma wielkie znaczenie? Tego musicie się sami dowiedzieć.

Kolejna część i niestety już ostatnia przez co moje serduszko się rozpadło na drobne kawałki. Ta część była dużo mocniejsza o emocje, o fabułę, która zmieniała się z każdą obróconą stroną. Tutaj serce stawało za każdym razem. Tutaj pakiet leków nasercowych i melisa zdecydowanie nie zadziałałby:( tutaj raczej tylko zdecydowanie coś mocniejszego🤪🤪🤪bo autorka momentami tak potrafiła dowalić trudniejszymi momentami, że aż ciarki pojawiały się na plecach, a włoski na ciele stawały dęba. Puls to raczej wyskoczył ponad skalę. Autorka zdecydowanie nie da ci się nudzić. A jak masz dobrego dilera 🤪🤪🤪🤪to przeczytasz ją w ciągu kilku godzin. Nie da się od niej oderwać. Bo pojawiają się bohaterowie z poprzednich części. Moje serce kilka razy się rozpadło na drobne części, chciałam zabić autorkę😝😝😝ale w końcu się zrehabilitowała. Końcówka była mega spokojna.

Cofam słowa o tym, żeby autorka w końcu napisała spokojna historię. Zdecydowanie to do niej nie pasuje😂😂😂 wątpię żeby wytrzymała w spokojnej fabule. Coś czuję, że zrobiłaby wszystko aby czytelnik miał ochotę ja zabić, udusić, żeby stanęło mu serce i ręce drżały. Oj Natalia czekam znowu na taką historię 😚😚😚
Polecam.

Recenzja patronatu

Zacznij żyć tu i teraz.

Po nie łatwych początkach w życiu, dwudziestoletnia Zoja ma nadzieję na spokój, gdy już się przeprowadzi z Polski do Mediolanu. Tam planuje zacząć wszystko z czystą kartą i nową tożsamością. Nie chce, aby mafijne życie ciągnęło się za nią.
W Mediolanie zamierza zacząć normalnie żyć i pracować. Podejmuje prace w knajpie, w której szefem jest największy włoski gangster Marco. / Jednak trafił swój na swego. /
Zojka ma cięty język i często wchodzi w niepotrzebne dyskusje ze swoim szefem. Jednak im bardziej się kłócą, ty bardziej zaczyna ich do siebie ciągnąć.

Czy można opuścić mafijny świat na zawsze? Jeśli wywodzisz się z takiej rodziny....
Czy można poczuć się kobietą, kiedy najbliższa Ci osoba traktowała Cię jak ozdobę i dziwkę?

To już #4 cześć Zakochanych w gangsterach od Natalii Kulpińskiej. Wciągająca, intrygująca i niebezpieczna lektura, która nie pozwala się odłożyć.
Bardzo silna osobowość młodziutkiej, skrzywdzonej kobiety i stanowczy, przystojny oraz uwodzicielski gangster… Mieszanka wybuchowa. Inaczej być nie może.
Czy z bawidamka można zrobić zakochanego bez granic mężczyznę? Przeczytaj, a się dowiesz.
Czy coś więcej potrzebne jest do idealnego romansu mafijnego? Dobrej fabuły. Ale ona również jest zawarta w niej książce.
Miło było również wrócić do bohaterów z części #3. Byłam ciekawa, co słychać u Sary i Maksa i się dowiedziałam.

Z przyjemnością polecam tę książkę.
Można, ale nie trzeba czytać chronologicznie.

Dziękuję wydawnictwu @dlaczemu_ za egzemplarz do recenzji.

Zacznij żyć tu i teraz.

Zoja Sorokow to siostra Akima. Przeszła przez piekło a teraz pragnie zaznać wolności. Stawia na Mediolan, by odciąć się od przeszłości. Pod nową tożsamością chce zacząć wszystko od nowa.
Marco Coletti jest jednym z szefów restauracji Sary, która w końcu jest szczęśliwa. Ale nie podoba mu się nowa pracownica. Sara z jednej strony dość mocno go intryguje i tak samo silnie drażni. Ta kobieta spędza sen z jego powiek. A to dopiero początek jego prywatnej batalii.
Co przytrafi się Zojce? Co tym razem przewidział dla niej los? Jakie kroki podejmie Marco? Co zrobi Akim? Czy przeszłość kobiety pozostanie przeszłością, czy wróci niczym bumerang?

Czwarta część mafijnej serii okazała się być równie smakowita co jej poprzedniczki. Wciąga od pierwszej strony zapewniając niesamowitą rozrywkę.
Sara to kobieta z pazurem. Z charyzmą. Niczym twardy orzech o mięciutkich i pysznym środku. Wydaje się krucha i delikatna ale wychowanie w świecie mafii naniosło poprawki na jej osobowość. Bardzo fajna postać. Sympatyczna i przyciągająca uwagę.
Marco to facet z krwi i kości. Typowy nad boy, który nie cofnie się przed niczym, jeśli chodzi o ochronę tych, którzy są mu bliscy. To odważny i charyzmatyczny przystojniak, którzy jak trzeba, to pójdzie do samego diabła.
Relacja bohaterów była mocno złożona i niepewna. Nie zabrakło blasków i cieni, które dobrze budowały napięcie i to oczekiwanie.
Od strony sensacyjnej działo się wiele. Było dynamicznie, przerażająco i niebezpiecznie - jak to e mafijnym świecie bywa. A ten został pokazany bardzo dobrze. Nie zabrakło elementów zaskoczenia i zwrotów akcji, które napędzały fabułę.
To była świetna historia. Przeczytana dosłownie na jednym wdechu. Duża czcionka zdecydowanie ułatwia relaks z książką. Autorka kolejny raz pobudziła moją wyobraźnię do pracy. Zapewniła ogrom emocji, wrażeń i przeżyć.
Zachęcam do czytania - w tym przypadku najlepiej z zachowaniem chronologii, bowiem bohaterowie tu występujący mieli swój czas w poprzednich częściach i po ich poznaniu łatwiej będzie się tutaj odnaleźć.

Polecam

Współpraca reklamowa: Wydawnictwo Dlaczemu

#recenzja

Niebezpieczny MĘŻCZYZNA" to kolejny znakomity tom w serii autorstwa Natalii Kulpińskiej, który nie tylko kontynuuje historię bohaterów znanych z poprzednich tomów, ale także wprowadza w niezwykle intrygujący wątek skupiający się na Zojce i Marco. W tej barwnej i emocjonującej powieści autorka wplata wątki mafijne, romantyczne i sensacyjne, tworząc mieszankę, która trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony.
Fabuła tego tomu skupia się na losach postaci, które były już obecne w poprzednich częściach serii. Poznajemy dalsze losy Maksa i Sary, Akima i Marty, jednak to historia Zojki Sorokow i Marco przyciąga szczególną uwagę.
Zojka, jako młoda kobieta, przeszła przez traumę, którą tylko nieliczni byliby w stanie zrozumieć. Jej odwaga, siła i pragnienie nowego życia sprawiają, że od samego początku byłam z nią każdym krokiem, który podejmuje. Przemianowana na Sonię Pavlov, próbuje ułożyć sobie życie w Mediolanie, jednak przeszłość mafijnego świata wciąż ją ściga.
Natomiast Marco - głowa włoskiej mafii, przystojny kobieciarz, a zarazem postać o wielu tajemnicach. Kulpińska zręcznie ukazuje jego złożoność, a chemia między nim a Zojką jest wyczuwalna na każdym kroku.
Oboje są postaciami z silnymi charakterami. Jak to bywa w powieściach, miłość nie jest łatwa, a konflikty i przeciwności na ich drodze są nieuniknione.
Wątek mafijny dodaje powieści niebezpieczeństwa i zagadkowości.
Pytanie, czy Zojce uda się uciec od mafijnego świata i czy Marco znajdzie w sobie odwagę do przewartościowania swojego życia, to tylko niektóre z pytań, które skłaniają do nieustannego obracania stron.
"Niebezpieczny MĘŻCZYZNA" to lektura, która wciąga, emocjonuje i zaskakuje. Zawiodłam się na Maksie. Odpowiedzi na pytania dotyczące losów Zojki, Marco i innych postaci znajdziecie, sięgając po tę niezwykle fascynującą powieść.

Ucieszyłam się że mamy tutaj dalsze losy bohaterów nie tylko z poprzedniej części, ale i wcześniejszych.
Autorka tak sprytnie nami manipuluje, że ja potem siedzę i próbuję rozłożyć historię na czynniki pierwsze 😅
Kto to był ? pytałam na głos... Mąż tylko patrzył zza telefonu na moje rozkminy 🤭Próbowałam połączyć puzzle układanki, ale mi nie wychodziło. Ciągle mówiłam mężowi, że coś mi umyka, co nie zdarza mi się często.
I... Początkowo byłam zła na autorek, za to co zrobiła z jednej z bohaterów. Nie będę Wam spojlować, ale otrzymałam normalnie taki strzał w ryjek 😅 po dłuższej chwili, no kurcze, tak mogło być... Jestem pełna podziwu, że autorka nie boi się, wychodzi zdecydowanie poza schematy. No uwielbiam!

I tak ekhem... Czy może będzie w planach jakiś kolejny tom? 🥹

"...przestańcie tak bezczelnie wyczekiwać jutra, zapominając, że do dyspozycji mamy tylko dzisiaj..."

#zakochanewgangsterach

Zoja Sorokow po traumatycznych wydarzeniach chcę odciąć się od przeszłość oraz życia jakie do jej pory musiała prowadzić! Młodziutka dziewczyna ucieka więc do Mediolanu by wraz z 'nową' tożsamością, czystą kartą i bez łatki jej korzeni zasmakować życia jak na dwudziestolatkę przystało!
Zatrudnia się więc w knajpie gdzie jednym z szefów jest Marco Cotelli 💚
Pewność siebie, cięty język oraz wybuchowość Zojki już na starcie wpędzają ją na wojenną ścieżkę z szefem...

Chciała spokoju i wytchnienia a wpada tam gdzie wszystko pachnie mafią a ona doskonale zna ten zapach.
Tyle tylko że miedzy miłość a nienawiścią jest cienka granica o której Zajka jak i Marco boleśnie się przekonają... 💚

Ależ to było fajne połączenie!
"Niebezpieczny Kochanek" ,"Niebezpieczny ochroniarz" oraz "Niebezpieczny mężczyzna" to połączenie idealne! Świetne przejśća i powroty! Tak mi było miło że mogłam dowiedzieć się co słychać u Akima i Marty💚 Ci bohaterowie biorą czynny udział w historii Zojki i Marco 💚 Tymczasem nasi głowni bohaterowie to połączenie mocnych osobowość. On włoski Król półświadka, ona mafijna księżniczka która za plecami ma trzymającego w rękach władze brata! Do tego różnica wieku, zakazany związek, bolesna przeszłość, tajemnice to tylko przedsmak tego z czym będą musieli się mierzyć nasi bohaterowie! Czy im się uda... musicie przekonać się sami ja gwarantuje wam świetną historię która was porwie a Marco drugie Panie skradnie wasze serce! 💚

POLECAM 💚☝️

P.S Droga Autorko jedyne z czym się nie zgadzam to taki koniec relacji Marco i Maksa! Nooo nieee ... liczę na to że mimo wszystko da się uratować tę przyjaźń 😁💚

@natalia.kulpinska_autorka
@_dlaczemu

#niebezpiecznymężczyzna
#zakochanewgangsterach #mojaopinia #książkowaprzygoda #książkowapolecajka #książkowamiłość #książkiwartepolecenia #czytaniejestsexy #czytambolubię #ktoczytażyjepodwójnie #czytanietoprzyjemność #współpracareklamowa #czytamlegalnie #bookstagrampl

#zakochanewgangsterach

Ufff…cóż za emocjonująca historia!
Byłam iście przekonana,że będzie to przewidywalny romans mafijny.Jakże było moje zdziwienie,gdy otrzymałam historię z zawrotną akcją powodująca szybsze bicie serca.Główna bohaterka-Zojka to pyskata dziewczyna uciekająca przed przeszłością.Chce żyć z dala od swojej rodziny mafijnej.Myśli,że ucieczka do innego kraju da jej chwilę spokoju i rozrywki.Niestety życie pokazuje,że pozornie można zapomnieć o przeszłości jednak ludzie nie zapomną o nas.W najmniej oczekiwanym momencie przypomną o sobie licząc na zaakceptowanie decyzji dotyczące przyszłości.
Dynamiczna i pełna niespodziewanych zdarzeń historia sprawia,że z pełnym zainteresowaniem czyta się książkę.Wraz z bohaterami przeżywamy chwile grozy.
Bardzo ważna role odgrywają Akim i Marta,dzięki którym czuć więzy rodzinne.Bo dla najbliższych zrobi się wiele,a nawet niemożliwe rzeczy!

Z przyjemnością poznaje się losy bohaterów i ich zmagania z demonami przeszłości.Muszą przejść przez piekło,by zrozumieli,że można spotkać ważna rzecz w nieoczekiwanym momencie swojego życia.Pomimo trudnej przeszłości zawsze można zbudować lepsza przyszłość przy boku bliskiej osoby.

Wspaniale spędziłam czas z Marco i Zojką.Pozostaną w mojej pamieci na długo.
Warto poznać ich historie i polecam ją gorąco.

Ps.Seria „Zakochane w gangsterach” zapiszcie sobie ma listę #mustread

Ufff…cóż za emocjonująca historia!

🔥🔥 RECENZJA 🔥🔥

Natalia Kulpińska
Zakochane w gangsterach #4

Zojki życie tylko z pozoru było idealne, sprzedana przez własnego ojca mężowi tyranowi musiała wiele znieść mimo młodego wieku. Gdy Akim odkrywa prawdę załatwia sprawę po swojemu dając siostrze szansę rozpocząć nowe życie. Młoda kobieta wyjeżdża do Włoch jednak i tam zagraża jej niebezpieczeństwo. Marco jest szefem włoskiej mafii o dość frywolnej reputacji jednak gdy los stawia na jego drodze Zojkę jego życie wywraca się do góry nogami. Czy przez klamsta ich relacja ma szansę na przetrwanie? Czy uda im się pokonać przeciwności losu?

"Niebezpieczny mężczyzna" to kolejny tom z serii który w bardzo fajny sposób łączy ze sobą poprzednie tomy. Poznajemy tu dalsze losy Maksa i Sary, Akima i Marty ale przede wszystkim fabuła skupia się na Zoji i Marco. Muszę przyznać że ta książka to prawdziwa jazda bez trzymanki, akcja mknie jak szalona, uczucia wybuchają a niebezpieczeństwa piętrzą się jak szalone. Tym razem mafii mamy zdecydowanie więcej, są intrygi, porwania, strzelaniny a pośrodku tego chaosu uczucia. Marco nigdy nie sądził że pozna kobietę która owinie go sobie wokoło palca a już na pewno nie mógł przewidzieć że będzie to kobieta która mafię ma we krwi. Bardzo mi swoim zachowaniem imponował bo z jednej strony to bezwzględny mafiozo a z drugiej czuły mężczyzna o którym marzy niejedna z nas. Zojka natomiast bardzo mnie rozczarowała jej bezmyślność i impulsywność wydawały mi się wręcz dziecinne a to strasznie mnie denerwowało. A w dodatku Maks mój ulubieniec bardzo stracił w moich oczach ale aby dowiedzieć się dlaczego sami musicie przeczytać tą książkę. Kochani docierając do ostatniej strony uzmysłowiłam sobie że to już naprawdę koniec, porywający, zaskakujący i rozgrzewający finał historii kobiet które pokochały gangsterów. Autorka lepiej tej serii zakończyć nie mogła, a zdanie : "Dlatego przestańcie tak bezczelnie wyczekiwać jutra, zapominając, że do dyspozycji mamy tylko dzisiaj" jest świetnym podsumowaniem.

🔥🔥 RECENZJA 🔥🔥

Natalia Kulpińska