W latach 90. w społeczną potęgę Kościoła wierzyło tylko środowisko „Gazety Wyborczej” [rozmowa]

Podchodziłem do matury z filozofii (taki kaprys) bez żadnego przygotowania. Ów podręcznik mnie wynudził, wiele się z niego nie dowiedziałem, częściej szperałem w internecie.
Zdecydowanie lepszym pomysłem jest sięgnąć po klasyczne już dzieło profesora Tatarkiewicza- bardziej rzetelnie, lepiej usystematyzowane i chyba ciekawiej napisane.

Świetna.

Świetna.

Tak jak ta książka, to jest testowa opinia

Tak jak ta książka, to jest testowa opinia

I tym razem autor nie zawiódł

I tym razem autor nie zawiódł

A kiedy będzie wydana, ktoś wie?!

A kiedy będzie wydana, ktoś wie?!

Z niesamowitą niecierpliwością czekam na tę książkę w papierowym wydaniu ;)

Z niesamowitą niecierpliwością czekam na tę książkę w papierowym wydaniu ;)

Z utęsknieniem czekam na papierową wersję na te salwy śmiechu wywołane przez młodsze pokolenie. Szkoda ze trzeba czekać aż do sierpnia na wydanie

Guilty pleasure na maksa. Hogwart jako szkoła modlitw i czarów. Lord Voldemort nie lubi chrześcijan, Ron jest faryzeuszem, jak to rudy, Hermiona zawstydzoną dziewuszką, a wszystko to podlane sosem humoru nie najwyższych lotów, ale co tam - ubaw przedni. Ciężko brać to na poważnie, a jeszcze trudniej nie zaśmiać się pod nosem, gdy Harry klęka do drzwi i tajemna moc od Boga otwiera je na oścież - no złoto!

Możecie przeczytać na stronie (jęz. angielski):

Uwielbiam! <3333

Uwielbiam! <3333

Świetne fan fiction.
Można je przeczytać na wattpadzie!

Świetne fan fiction.
Można je przeczytać na wattpadzie!

• Do kupienia

Wojciech Roszkowski 1945-1979 Historia i teraźniejszość. Podręcznik dla liceów i techników Zobacz więcej