Niebezpieczny ochroniarz

Według mnie najlepsza książka z serii. Opowiada historię dziewczyny chorej na nowotwór, która po przejściu progu kasyna wygrywa niemal nowe życie. Jednak nie wszystko jest tak kolorowe jak się wydaje.

#zakochanewgangsterach
💬 @natalia.kulpinska_autorka

Sara ma niespełna trzydzieści lat i chorobę, która zagraża jej życiu. Guz w jej głowie, jest dosłownie tykającą bombą zegarową o opóźnionym zapłonie. Jedynym ratunkiem jest kosztowna operacja w Mediolanie. Kobieta wie, że nigdy nie będzie ją na nią stać. Dodatkowo zostaje sama. Bez chłopaka, przyjaciół, bez rodziny.
Stawia wszystko na jedną kartę i z ostatnimi pieniędzmi jakie posiada, wchodzi do kasyna i wygrywa ogromną sumę pieniędzy. Na tym jednak nie kończy się jej przygoda. Ona dopiero się rozpoczyna. Na jej drodze staje bogaty szef warszawskiej mafii, który składa jej propozycję nie do odrzucenia. Sara przyjmuje ją, po czym rozpoczyna swoją przygodę życia i wyścig z czasem, pod czujnym okiem gangstera o imieniu Maks.
________

Tym razem główną bohaterką jest Sara. Młoda kobieta, która w obliczu świadomości na temat długości swojego życia podejmuje pewną drastyczną decyzję. Wypłaca wszystkie środki i ryzykuje grą w kasynie. Tutaj akcja dostaje mocnego przysłowiowego 'kopa'. W jednej chwili Sara wygrywa duże pieniądze, podpada jednemu z najniebezpieczniejszych ludzi i poznaje warszawskiego bossa. Kobieta otrzymuje życiową szansę, ale musi być pod czujnym okiem ochroniarza - Maksa. Jak z góry wiadomo - mężczyzna jest niesamowicie przystojny, seksowny i inteligentny. Iskrzenie i wzajemne przyciąganie dało się wyczuć od pierwszej chwili. Obydwoje stanęli przed ciężką próbą pożądania i uczuć. Co z tego wyniknęło? Musicie sami przeczytać.

Ale czy warto?
Ba! Nie żałuję ani jednej przeczytanej strony. Fabuła bardzo dobrze skomponowana i poprowadzona. Zaskakujące zwroty akcji. W pewnym momencie musiałam odłożyć książkę i dojść do siebie po tym co zaszło. Ciekawe kreacje bohaterów. Chociaż jak dla mnie - Sara momentami była dziwna i męcząca. Raz zachowywała się dojrzałe a chwilę później jak rozkapryszona nastolatka.

Powieść mocno wciągająca ale również komfortowa. Cieszę się, że miałam przyjemność ją czytać.

Zlosnica_czyta

#zakochanewgangsterach
💬 @natalia.kulpinska_autorka

💋💋 RECENZJA 💋💋

💋💥"NIEBEZPIECZNY OCHRONIARZ"💥💋

SERIA: ZAKOCHANE W GANGSTERACH (TOM 3)

AUTOR: NATALIA KULPIŃSKA

WYDAWNICTWO: DLACZEMU

"Wczoraj jest przeszłością, jutro nie jest nasze, mamy tylko dziś. Nie planujmy nic, żyjmy chwilą. I właśnie w tej chwili oddaję ci moje lodowate serce na tacy. Od ciebie zależy, czy roztrzaskasz je z hukiem o podłogę, czy ogrzejesz."

"Niebezpieczny ochroniarz" to książka, która wciąga niesamowicie już od pierwszej strony i czyta się wręcz błyskawicznie, pomimo pokaźnej ilości stron, nie odczuwa się tego wcale.
Autorka stworzyła niesztampową i intrygującą fabułę, która powoduje szybsze bicie serca, mnóstwo emocji, powiedziałbym raczej, że to jazda bez trzymanki.
Walka z czasem o życie, walka o miłość a w tle mafia. Intrygi, tajemnice, porwania, widmo nieuchronnej śmierć, ciężka choroba, walka z własnymi demonami. To, co zaserwowała autorka głównej bohaterce, przyprawi was o zawrót głowy, biedna miała niesamowitego pecha.
Zostałam zwabiona niczym mucha na lep i bawiłam się przednio.
W tej historii bardzo dużo się dzieje, dostaniemy sporą dawkę niespodziewanych zwrotów akcji, niebezpiecznych momentów i emocji, które aż kipią i intrygę, która została perfekcyjnie poprowadzona, trzymając nas w niepewności do samego końca. Dzieje się.
Całość dynamicznie poprowadzona i dopracowana przez autorkę w każdym detalu.
Autorka ma niesamowicie lekki i przyjemny styl.

Książka napisana jest z perspektywy głównych bohaterów Sary i Maksa, dzięki temu poznamy ich dokładniej, zobaczymy, kim są.
Wejdziemy do ich świata, zobaczymy, z czym przyjdzie im się zmierzyć, jakie wypełniają ich emocje, uczucia. Nie będą mieli łatwo i to, co ich czeka to istne tornado zdarzeń i emocji, z którymi będzie, musieli się zmierzyć.
Bardzo ich polubiłam, kibicowałam im i trzymałam za nich kciuki.

Bohaterowie świetnie wykreowani, wyraziści, realnie nakreśleni, charakterni, zarazem gubią się w swoich uczuciach. Iskrzy między nimi, ich ciała na siebie reagują. Chemia niezaprzeczalnie wyczuwalna.
Ich relacja rozwijała, się stopniowo nabierając, tempa i  kolorów.

Ona nie ma już nic do stracenia i chce, przeżyć ostatnie dni najlepiej jak potrafi. Piękna, zadziorna, delikatna filigranowa blondynka a z drugiej strony niezwykle silna kobieta z ciętym językiem, który potrafił przysporzyć jej kłopotów. Miała ogromną chęcią życia, a z drugiej strony bywają takie dni, gdy poddaje się totalnie.  Ale pomimo potknięć i upadków powstaje jeszcze silniejsza. Nie ma szczęścia do ludzi.
Trafiając, do kasyna nie zdaje sobie sprawy, że jej życie zmieni się bezpowrotnie. A to, co przeżyje, będzie niczym najlepszy film akcji i grozy w jednym.

On inteligentny, niebezpieczny ochroniarz o kryształowym sercu. Moment,  w którym zobaczył, dziewczynę zmienia się całe jego dotychczasowe życie. I nic już nie będzie takie samo. Nie wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia, ale Sara jest dla niego zakazanym, niedostępnym owocem, który smakuje najlepiej i kusi go. Jedno wie, że musi się pilnować.
Świadomość ulotności dziewczyny, pcha go w nieznane tereny duszy i serca, otwierając po kolei każdy zamknięty zamek.
Postać, która została wykreowana w całkiem inny sposób, niebezpieczny ochroniarz mafii w tym,  że nie zabija. Idzie we własnym kierunku, zawsze pod prąd, nigdy razem z tłumem.

"Jego diabelski wzrok płonie z gniewu. Wygląda w tym momencie niczym wysłannik z piekła. Są czasem momenty, gdy sam szatan spieprzałby przed nim w podskokach. Ten mężczyzna jest jak granat i mam wrażenie, że to ja trzymam zawleczkę."

Sara nie ma już nic do stracenia, a najcenniejsza dla niej rzecz niedługo przestanie istnieć. Zostało jej już bardzo mało czasu. Straciła wszystko, dom, przyjaciół, stanęła na rozdrożu i nie wie, w którą stronę nie pójdzie, to nic na nią nie czeka, jednak kocha życie i postanawia postawić wszystko na jedną kartę.
Gdy trafia do kasyna, ten dzień jest jej najszczęśliwszym dniem, a zarazem wpada w niezłe tarapaty, a karty rozdaje sam władca piekieł, zapraszając ją na niebezpieczną partyjkę. A ona będzie lecieć niczym ćma w sam ogień zdarzeń. A odkąd weszła do biura Tkacza, straciła kontrolę nad własnym życiem i nie miała nic do gadania.
Rozpoczyna przygodę życia i wyścig z czasem o swoje zdrowie i życie.
Mediolan stał się dla niej ekstremalnym doznaniem, a przez ten czas, gdy tam była wydarzyło się więcej niż przez  całe jej życie
w dodatku wszystko zmienia się w tak szybkim tempie, że nie nadążała za wydarzeniami.

-Dlaczego Tkacz pomaga Sarze?
-Czy Sara przeżyje przygodę swojego życia i będzie, żyła jakby miało nie być jutra?
-W co wpasowała ich szef warszawskiej mafii i co zaplanował dla Maksa i Sary?
-Czy kobieta jestem gotowa, aby zawalczyć o własne życie?
-Jak zakończy się wyścig z czasem?
-Czy Sara wedrze się do serca Maksa i rozbroi wszystkie jego mury?
-Kto porwie Sarę i dla?
-Czy Sara stanie się słabym punktem dla mężczyzny?

Polecam ❤️❤️💥

Dziękuję wydawnictwu za egzemplarz do recenzji. Współpraca barterowa.

💋💋 RECENZJA 💋💋

💋💥"NIEBEZPIECZNY OCHRONIARZ"💥💋

SERIA: ZAKOCHANE W GANGSTERACH (TOM 3)

AUTOR: NATALIA KULPIŃSKA

WYDAWNICTWO: DLACZEMU

Niebezpieczny Ochroniarz jest to książka z mojego ulubionego gatunku.
Wciagąjąca, wzruszająca i niebezpieczna historia.
To co lubię najbardziej.
I jestem mile zaskoczona.
Na pewno książka o M nie raz do niej będę wracała
A na dodatek mam kolejną autorkę które muszę dodać do listy ulubionych.
Polecam wam serdecznie!!!

Niebezpieczny Ochroniarz jest to książka z mojego ulubionego gatunku.
Wciagąjąca, wzruszająca i niebezpieczna historia.
To co lubię najbardziej.
I jestem mile zaskoczona.
Na pewno książka o M nie raz do niej będę wracała
A na dodatek mam kolejną autorkę które muszę dodać do listy ulubionych.
Polecam wam serdecznie!!!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Recenzja patronatu

[…]-Musisz być tak mądry? Czuję się przy tobie jak kretynka.
-Bo na siłę próbujesz się dopasować i przypodobać ludziom. A to tak nie działa.- tłumaczy mi Maks jak trzylatce- W momencie gdy zrozumiesz, że opinia innych ludzi jest nic nie warta, staniesz się szczęśliwsza[…]

Dzień dobry w poniedziałek. Czujecie wiosnę w powietrzu? A czy możecie powiedzieć z pełną świadomością że jesteście szczęśliwi i nie przejmujecie się opinią innych?

Sara. Młoda dziewczyna, która dosłownie nie ma nic do stracenia, ogrywa największego wyjadacza i jak się okazuje, osobę, która nigdy nie przegrywa. Wkrótce po kolejnej wygranej i odbiorze pieniędzy, trafia do biura szefa, który jest właścicielem kasyna. Tam opowiada mu o wszystkim i do czego potrzebuje pieniędzy. On postanawia jej pomoc za wszelka cenę. Sara dostaje ochroniarza Maksa. Lądują we Włoszech i nic już nie będzie takie same. Czy tajemnice, o których wie Maks wyjdą na jaw? Czy uda się Sarze wygrać z chorobą? Czy dwa ogniste charaktery mogą być razem? Tego musicie się sami dowiedzieć?

Od samego początku autorka zafundowała mi taki rollercoaster emocji, że jeszcze nadal się trzęsę po tym, co tam otrzymałam. To była niezła jazda i to bez trzymanki. Trochę na początku bohaterka doprowadzała mnie do szału, wręcz miałam ochotę ją udusić za to co wyrabiała, ale dziewczyny z niebezpiecznej ekipy jak i sama autorka, uświadomiły mi, że nie powinnam jej aż tak źle oceniać. Więc przez cała lekturę patrzyłam bardziej przychylnym okiem na nią. Ale najgorętszy moment przyszedł chyba w momencie zbliżenia się naszych bohaterów. Moment w którym moje policzki płonęły, uda się zaciskały, a stado motyli ba motyli, byków szalało w moim podbrzuszu. Chciałam być na miejscu Sary, bo Maks to ucieleśnienie mokrych marzeń każdej kobiety 😜😜😜😜 gdy myślałam, że już będzie stado kolorowych motyli i tęcza, oczywiście autorka musiała pogrozić mi palcem i powiedzieć: nie tak szybko. No właśnie przeżyłam taki szok, że pół godziny zbierałam szczękę z podłogi, obgryzałam paznokcie z nerwów, i ostrzyłam już nóż na kolejnego bohatera. Serce prawie stanęło. Końcówkę przeczytałam dosłownie na jednym wdechu. Myślałam że tego nie przeżyje, ale autorka sprawiła, że na sam koniec się uśmiechnęłam. W końcu nastąpił Happy end o który się modliłam.

Kolejna cześć zakochanych w gangsterach w której nigdy nie wiemy co przeczytamy na następnej stronie. Autorka nie byłaby sobą gdyby nie poznęcała się nad czytelnikiem i sprawiła, że sprzedaż leków nasercowych by wzrosła 😜😜😜😜😜Tutaj nie można powiedzieć, że stopniuje napięcie. Tutaj to napięcie wybucha z cała swoją mocą sprawiając, że masz ochotę udusić autorkę lub przynajmniej wysłać jej receptę na leki uspokajające 😝😝😝😝ale Natalia nie byłaby sobą gdyby na koniec każdego opowiadania ostudziła zapał zabicia jej i sprawiła, że twoje potłuczone serduszko na chwile zostało ukojone. Ja nie wiem co mnie czeka w ostatniej części. Ale jeśli bohater będzie taki sam jak Maks, to ja padnę na zawał. Polecam.

Recenzja patronatu

[…]-Musisz być tak mądry? Czuję się przy tobie jak kretynka.

Nie zdajemy sobie sprawy, że życie codzienne to tak naprawdę mały cud. Kiedy jest się zdrowym, w każdej chwili możemy wstać, pójść się przejść, potańczyć, śpiewać czy spełniać marzenia, a najważniejsze robić plany przyszłość. Nie każdy ma taki luksus w życiu i nie chodzi mi tu o miliony na koncie, ale o to, że jest nam dane żyć normalnie, nie martwiąc się, czy jutro nastąpi.

Najgorszy dzień w życiu człowieka może być, wtedy gdy dowiaduje się, ile mniej więcej życia nam może zostać, że kończy się coś i z powodu braku pieniędzy nie będziemy w stanie nic zrobi. Nie jedna osoba się poddawała w takie sytuacji, ale Sara postanowiła zrobić wszystko, aby ratować siebie, pozbyć się guza w głowie. Postawiła wszystko na jedną kartę i to dosłownie. Swoje oszczędności zabrała do kasyna, bo jak najszybciej pomnożyć swoje pieniądze. Tylko kobieta nie miała pojęcia, że los się do niej uśmiechnie i uda jej się wygrać niemałą sumę. Przy stole, do którego została za prowadzona, siedzieli mężczyźni, ale nie takie zwykłe hazardowe hieny, tylko niebezpieczne osoby a najbardziej niebezpieczny okazał się Cichy, który nie radził sobie z przegraną do takiego stopnia, że chce za wszelką cenę dopaść kobietę, która uraziła jego ego i nie zadowoli się byle czym.

Na szczęście w nieszczęściu Sara na swojej drodze poznaję Tkacza, który pomaga kobiecie tylko po to, aby utrzeć nosa Cichemu, choć ta pomoc ma swoje drugie dno. Kobieta ma wyjechać z kraju do Mediolanu na operacje, dzięki czemu może będzie żyć i Cichy jej nie dopadnie, oczywiście Tkacz nie puszcza jej samej.

Maks gdy tylko usłyszał o tym wspaniałym pomyślę, miał już dość wiedział, że nie jest to dobry pomysł, ale posłuchał swojego pracodawcę i zaczął ochraniać schorowana Sarę. Wspólnie wyjeżdżają i już od samego początku, oboje poznają swoje mocne charakterki.

Książka bardzo miło mnie zaskoczyła. Autorka wymyśliła bardzo ciekawa historie, która ma oczywiście swoje drugie dno, od samego początku tak coś podejrzewałam, ale nie sądziłam, że prawda będzie aż taka intryga. Oczywiście nic nie zdradzę, niech każdy dojdzie do swoich wniosków. Maks musiał dużo znosić, że strony Sary jej pomysły były niejednokrotnie idiotyczne, ale to dodawało akcji i emocji w całej historii.

Czy Cichy dopadnie Sarę?
Dlaczego Tkacz pomógł Sarze?
Czy Maks podoła zadaniu, jakie Tkacz mu powierzył?
Czy operacja się uda i co przeżyła Sara w Mediolanie?

Tego dowiecie się, czytając książkę.

💕

Kiedy usłyszysz od lekarza, że nie zostało Ci za dużo czasu, a jedyne, co mógłby Cię uratować kosztuje majątek, nic już nie ma znaczenia.
Jednak Sara postanawia zawalczyć o swoje życie. Bierze ze sobą swoje ostatnie oszczędności i idzie do kasyna. To jej jedyna szansa na szybkie pieniądze. Dziwnym trafem, udaje jej się ograć starego bywalca a zarazem człowieka, który nigdy nie przegrał. Ten żąda rewanżu, przy którym również się wykłada i kobieta wygrywa duże pieniądze.
Kiedy już chce opuścić kasyno wraz ze swoją wygraną zostaje wezwana do właściciela tego obiektu. Otrzymuje propozycje nie do odrzucenia...
Czy Sarze uda się wygrać walkę o swoje życie?
Aby się tego dowiedzieć, zapraszam do lektury.

Sara to silna kobieta, która z jednej strony bardzo chce walczyć o swoje życie, z drugiej ma dość. Odkąd się dowiedziała, że jest śmiertelnie chora wszyscy się od niej odwrócili. Przyjaciele o niej zapomnieli, a facet wyrzucił ją z domu. Czy tak zachowują się najbliższe osoby? NIE.
To bardzo przykre, że w momencie, kiedy człowiek potrzebuje wsparcia, wszyscy go opuszczają.

Historia została świetnie wymyślona i przelana na papier. Tak bardzo wciągnęłam się w historię Sary i jej niebezpiecznego ochroniarza, że przeczytałam tę cegłę w ciągu jednego dnia. I od raz złapałam za kolejną część. :)

Dziękuje wydawnictwu @dlaczemu_ za egzemplarz do recenzji.

"W momencie gdy zrozumiesz, że opinia innych ludzi jest nic nie warta, staniesz się szczęśliwsza. Bycie sobą to najlepsze rozwiązanie. Ludzie nie muszą się z tobą we wszystkich zgadzać, a ty z nimi. To się nazywa unikalność."

Sara jest śmiertelnie chora. Jej guz mózgu nie daje dużych rokowań. Ale jest szansa - kosztowna operacja w Mediolanie. Kobieta niestety jest sama i nie ma żadnego wsparcia. A tu liczy się zarówno czas, jak i gotówka.
Postanawia zaryzykować i postawić wszystko na jedną kartę - w kasynie obstawia wszystko co ma. Trafem szczęścia wygrywa ogromną sumę pieniędzy. Ale to dopiero początek zmian, jakie przyszykował dla niej los.
Kasyno należy do Tkacza - szefa warszawskiej mafii. On składa kobiecie propozycję nie do odrzucenia. Sara w tym momencie zawiera pakt, w którym głównym celem jest wyścig z czasem. A wszystko pod czujnym okiem ochroniarza, jakiego dostaje - Maksa.
Co się wydarzy w Mediolanie? Jaki będzie Maks? Co na nich czeka? Czy Sara wygra wyścig z czasem? Czy będzie już za późno?

"Zakochane w gangsterach" to seria, która kusi i wabi. Każdy tom zaskakuje czymś innym a po każdy kolejny sięgam w ciemno.
Trzecia książka opowiada historię kobiety, której na szali los postawił jej życie. Dosłownie. A także otworzył worek pełen niespodzianek - tych bardziej przyjemnych, jak i totalnie przejmujących i łamiące serce.
Sara to postać wbrew pozorom silna i waleczna. Wiadomo, choroba i widmo czyhającej śmierci wprowadzają zmiany w zachowaniu. Nie łudźmy się - na kogo by taka bomba nie wpłynęła. A ona mimo wszystko ciągle wstawała po upadku.
Maks - ten facet pełen był niespodzianek. Skrytych tajemnic, które z przyjemnością odkrywałam. Z każdą kolejną stroną zyskiwał w moich oczach. Świetny, charyzmatyczny przystojniak, który przyciągał uwagę.
Ich relacja została naszpikowana mnóstwem rozmów i starć - mniej i bardziej zaskakujących. Nie zabrakło iskier i chemii, którą się wyczuwało, a która stopniowo nabierała intensywności i mocniejszych barw.
Fabuła dostarczyła mi wielu wrażeń. W głównej mierze pozytywnych. Ale w moim odczuciu były dwie sytuacje, które nie do końca pasowały mi do całości jak i w późniejszym okresie przejście nad nimi do porządku dziennego. Odrobinkę przekombinowane - taką maliteńką szczyptę. Ale patrząc na całokształt nie zmieniło to moich odczuć co do powieści.
Chwile sensacyjne fajnie trzymały w napięciu dostarczając adrenaliny. Zwroty akcji i elementy zaskoczenia robiły swoje.
I zanim przejdę do końca, mam malutkie ale co to błędów w treści, które nie zostały poprawione przed drukiem. O ile na: "A co, jeśli JEST to ostatnie dni mojego życia" można przymknąć oko bo wiadomo coś tam można pominąć, o tyle "Kto by pomyślał, że w środku wielkiego Mediolanu wpadnę na tak piękną kobietę, która dodatkowo okaże się polką." - Polką z małej litery już niekoniecznie. No cóż.
Podsumowując to była bardzo romantyczna historia miłosna. Dostarczyła mi wielu wrażeń i silnych emocji. Czytałam ją z ogromną przyjemnością. Niezwykle przyjemny spędziłam z nią czas. I cieszę się ogromnie, że mogę od razu zacząć lekturę czwartej części, która już czeka aby po nią sięgnąć.
Zachęcam do czytania. Zdecydowanie warta - najlepiej wszystkie części ale kolejność nie jest wymagająca, bowiem każda lektura zawiera osobną historię.

Polecam

Współpraca reklamowa: Wydawnictwo Dlaczemu

#recenzja

Niebezpieczny OCHRONIARZ" to niezwykle wciągająca powieść autorstwa Natalii Kulpińskiej, która zachwyciła mnie lekkim i przyjemnym piórem, oraz wyjątkową historią z dobrze wykreowanymi bohaterami. Jest to 3 część serii ZAKOCHANE W GANGSTERACH.

Główna bohaterka, Sara, stawia czoło codzienności, będąc świadomą, że każda chwila może okazać się jej ostatnią. Jej życie zależy od operacji, na którą niestety brakuje jej środków finansowych. To w sytuacji rozpaczliwej potrzeby stawia wszystko na jedną kartę i próbuje swojego szczęścia w kasynie. Zaskakująco dla niej, los okazuje się łaskawy, jednak wygrana wiąże się z niebezpieczeństwami, które stawiają ją w trudnej sytuacji. Tutaj poznajemy Maksymiliana, postać równie interesującą co tajemniczą.

Dlaczego właściciel kasyna podwoił jej wygraną i przydzielił ochronę?

Maks z Sarą zmagają się z pułapkami, jakie niesie za sobą wygrana, a ich współpraca staje się kluczem do przetrwania.
Fabuła rozwija się z perspektywy obu bohaterów. Ta dwugłosowa narracja pozwala lepiej zrozumieć uczucia, myśli i motywacje zarówno Sary, jak i Maksa. Dzięki temu śledzimy rozwój postaci, od przeciwności losu, przez ewolucję ich relacji, aż do momentów, które kształtują ich charaktery.

Autorka zgrabnie splata elementy romansu i akcji, tworząc napięcie emocjonalne, które towarzyszyło na każdej stronie. Zostałam wciągnięta w świat niebezpiecznych wyborów, walki o przetrwanie i poznawania prawdziwej wartości życia w obliczu śmierci.
Kulpińska nie tylko buduje intrygującą fabułę, ale także kreuje postaci o głębi emocjonalnej. Sara i Maks są pełni wewnętrznych konfliktów, co czyni ich autentycznymi i sympatycznymi. Wspólnie z nimi doświadczamy momentów radości, zwątpienia, ale przede wszystkim poznajemy ich odwagę w stawianiu czoła przeciwnościom losu.

"Niebezpieczny OCHRONIARZ" to powieść, która zapewnia zarówno emocjonującą akcję, jak i głębsze refleksje nad życiem i śmiercią.

Kiedy śmierć puka do drzwi nie czas na strach i kalkulacje, to czas, kiedy wszystko powinniśmy postawić na jedną kartę.
Sara to młoda kobieta, która ma w głowie tykającą bombę. Jedynym sposobem na jej rozbrojenie jest kosztowna operacja w Mediolanie. Dla Sary to żadne pocieszenie, bo wie, że nigdy nie będzie jej na to stać. Jednak jedna noc w kasynie zmienia wszystko. Zaczyna się od dużej wygranej, ale jak się potem okazuje to dopiero początek niespodzianek, bowiem na jej drodze staje szef warszawskiej mafii który ma dla niej propozycje nie do odrzucenia. Od tej pory życie kobiety nabiera tempa i zupełnie innego wymiaru. W tej nowej przygodzie i walce o życie towarzyszy jej nieziemsko przystojny i tajemniczy ochroniarz Maks. Jakie życie czeka ją we Włoszech? Czy Maks stanie się kimś więcej niż tylko zwykłym ochroniarzem? Czy Sara pokona przeciwnika i wygra tą nierówną walkę?
Szansa, walka o życie, wyścig z czasem, dobro i zło, zagadki, strach, miłość to wszystko tylko w różnych proporcjach wypełnia nowe życie Sary. Życie, które zmieniło się o sto osiemdziesiąt stopni. Życie, które ma szansę trwać...
"Niebezpieczny Ochroniarz" to prawdziwy emocjonalny rolercoaster. Tutaj nie ma chwili na nudę. Szybka akcja, nietuzinkowi bohaterowie, pożądanie i endorfiny wirujące w powietrzu to wszystko sprawia, że historię chłonie się wszystkimi zmysłami. Ta historia ma moc! Ja czuję z nią chemię. Poczuj i ty. Czytaj.❤️

• Praca
  • Czytnik
  • Rok 2023

Dodaj cytat z książki Niebezpieczny ochroniarz