Padlina

Adam Dzierżek Wydawnictwo: Initium kryminał, sensacja, thriller
Initium
2023-02-17
2023-02-17

W przeogromnym skrócie jest to przejmujący thriller, którego udziałem jest historia bohatera Marka Trojana, który zostaje zwolniony z więzienia oraz jego bratanka i ich rozpaczliwa ucieczka przed ogromnym nieporozumieniem, które niesie za sobą swoje brutalne żniwo. Fabuła tej historii jest tak skonstruowana, a bohaterowie tak niezwykle plastyczni i realistyczni, że nie sposób się oderwać od czytania. Zakończenie przynosi rozgrzeszenie i daje wiarę w to, że nie można dzielić ludzi na czarno-białych, na dobrych i złych, a ci którzy na pierwszy rzut oka wydają się nam nie do końca dobrzy mają jednak sumienie i potrafią z niego korzystać; źli nie zawsze mają w sobie samo zło, tak samo jak dobrzy nie mogą być w 100%. A to, co dobrych może prowadzić do złych uczynków nie łatwo jest osądzać.

Autor ma styl, jakby się oglądało film, co prawda klasy B ale ja lubię, jak mi się książka ładuje w myślach jako ekranizacja. Bardzo szybka akcja. Dużo emocji i napięcia, jak to się wszystko skończy. Polecam.

Mocny,krwawy i wciągający taki miał być. Kościelny dobrze polecił. Wciągnął mnie .Jestem na TAK!👍👍A do dopełnienia Kościelny to jednak Kościelny!!!

Pierwsze spotkanie z autorem wypadło bardzo pozytywnie. Książka wciąga, nie dłuży się i nie nudzi. Ciężko ją odłożyć. Zakończenie bardzo satysfakcjonujące a o to wcale nie jest łatwo.

Nie spodziewałam się tak świetnej książki, a jednak.. Marek Taran wychodzi na wolność po 15 latach w zamknięciu.. Nie ma się gdzie podziać, ma tylko jednego brata, który chce mu pomóc za wszelką cenę. Marek udaje się więc do niego, ale nie jest zbyt wylewnie witany.. Jednakże coś niemiłego, zamienia się w istny koszmar.. W jednej chwili Marek traci wszystko, zostaje mu tylko jego bratanek, którego chce Uratować za wszelką cenę.. Sęp jednak krąży, a on, Marek, ma być padliną dla niego. Czy uda mu się przechytrzyć śmierć i wymierzeć cios zanim sam zginie?

Marek wychodzi z więzienia, skrócono mu wyrok bo współpracował z policją. Mafia nie wybacza zdrady, kto zapłaci najwyższą cenę za zdradę. Jaki los czeka rodzinę Marka, czy sęp wypełni wolę mafii. Dobry kryminał, do przeczytania.

To moje pierwsze spotkanie z książką autorstwa p.Dzierżka i naprawdę jestem pod dużym wrażeniem. Całość przemyślana, bardzo wciągająca, dopracowana od poczatku do samego konca. Bardzo polecam i chętnie sięgnę po kolejne książki tego autora

Mocna i ciekawa!

Mocna i ciekawa!

Mocny, przerażający i nieprzewidywalny thriller. Porachunki, zemsta, ucieczka i zaskakujące zakończenie. Polecam.

Druga książka tego autora przeczytana przeze mnie . Bardzo dobry thriller . Tragiczny , krwawy . Zakończenie również zaskakujące i tragiczne . Dla mnie pozycja ta jest godna uwagi . Polecam.

• Przeczytane 2023
  • Audiobooki