Okładka książki Archeologia wspólnotowa – poznając przeszłość, nie zapominając o teraźniejszości Kornelia Kajda, Dawid Kobiałka, Arkadiusz Marciniak
Kornelia KajdaDawid Kobiałka Wydawnictwo: Universitas Seria: Horyzonty współczesnej archeologii nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Horyzonty współczesnej archeologii
Universitas
2022-12-20
2022-12-20

Okładka książki Dziedzictwo kulturowe w kontekście wyzwań zrównoważonego rozwoju Arkadiusz Marciniak, Michał Pawleta
Dziedzictwo ku... Arkadiusz Marciniak...
Okładka książki Cmentarzyska — relacje społeczne i międzykulturowe. Funeralia Lednickie — spotkanie 17 Wojciech Dzieduszycki, Marek Florek, Jacek Kowalewski, Barbara Kwiatkowska, Hanna Mańkowska-Pliszka, Arkadiusz Marciniak, Jerzy Sikora, Arkadiusz Sołtysiak, Przemysław Urbańczyk, Przemysław Wiszewski, Jacek Woźny, Jacek Wrzesiński
Cmentarzyska —... Wojciech Dzieduszyc...
Okładka książki Archeologia wobec materialnych śladów współczesności Dawid Kobiałka, Arkadiusz Marciniak, Michał Pawleta
Archeologia wo... Dawid Kobiałka, Ark...